reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

z wielu powodów, chyba jednak inaczej to wszytko miało wyglądać, albo po prostu mój wymarzony facet zmienia się w jakiegoś buraka ... nie poznaję go :eek: ... mieliśmy brać ślub, ja wiem że nie mamy kasy, ale rodzina chce nam pomóc a ja mam wrażenie że jemu nie chodzi o kasę tylko szuka pretekstu żeby się nie żenić ... nie chcę się za bardzo rozpisywać na ten temat bo dużo tego jest, a ja nie czuję się na tyle dobrze żeby o tym pisać ... chciałabym pójść na terapię w każdym razie, ale nie wiem czy znajdę taką za którą nie będę musiała płacić chociaż nie jesteśmy przecież małżeństwem ... jeżeli to nie pomoże to chyba się wyprowadzę po znalezieniu pracy, czasem mam naprawdę dosyć ... :-( ... fajnie że przynajmniej niektóre babki mają spoko facetów! ja nie jestem z tych co zazdroszczą innym, ale z tych co potrafią się cieszyć z szczęścia innych ludzi :-)
 
reklama
Eeeeeee co to facet??????????? :-p
Kurcze kuzynka eksa do mnie na fejsie pisze, że mam niesamowity talent z zabawkami. I to już druga :szok:
 
Amalie to młody wytrzymały a o której Ci wstaje że tak późno chodzi spać?gratuluję nowych ząbków;-)
u nas pada ale na plusie 3 stopnie:-)
zaraz kawke sobie zrobie i młodego przed 7 obudzę
 
Ameliee no i tak to właśnie powinno wyglądać, jakaś sprawiedliwość że po jednym łachmaniarzu przychodzi prawdziwy książę z bajki :-D ja się czuję coraz bardziej zfrajerowana, ale póki co nie stawiam jeszcze na nim krzyżyka ...

Bodzinka zajefajna ta twoja krowa :-) ja tam z szycia najlepsza nie jestem, moja mama bardziej :tak:



A może by tak jeszcze podnieśli rodzinne do jakiejś konkretnej kwoty, to by był dopiero cud!!! :-D:-D:-D bo ostatnio mi podnieśli z 69 na 77 zł ... od razu zaszalałam :-D:-D:-D ... ale jednak dobrze słyszeć że coś tam czasem zrobią dla rodziny

P.S. Ameliee wypłacają zawsze kwotę netto czyli po odjęciu tych wszystkich podatków i innych, a brutto to kwota przed opodatkowaniem ... mam nadzieję że o to ci chodziło :baffled:
świadczenie pielęgnacyjne nie jest opodatkowane .Masz przyznane 520 zł i taką kwotę dostajesz czyli podatku z tego nie ma .;-)

Eeeeeee co to facet??????????? :-p
Kurcze kuzynka eksa do mnie na fejsie pisze, że mam niesamowity talent z zabawkami. I to już druga :szok:
To jestem trzecia i potwierdzam :-D:-D:-D

Witajcie z rana.
nocka super .
Mała usnęła po 21 i jeszcze śpi :szok::szok::-D:-D:-D

ja na swojego męża nie mogę narzekać .
To dusza człowiek i stoicki spokój .:tak:
Gdybym mogła cofnac czas i wybrać ponownie kandydata na męza to wybór byłby tak sam .
Nie potrafimy żyć bez siebie i chyba nawet z dnia na dzień kochamy się coraz bardziej .:szok::-D:-D
 
Kobiety! Ja to was podziwiam, że tak rano wstajecie. Mi ciężko było dzisiaj o 8 wstać :| Ja to bym mogła spać i spać tylko Ola mnie budzi koło 8 (czasami przed czasami po) no i trzeba wstać.
Wczoraj nie mogłam położyć spać małe,j 1,5h ją usypiałam i dopiero o 22 poszła spać :/ a sama poszłam spać po 24 i jeszcze pogoda jakby deszczowa u nas. No nic się nie chce robić :):p
 
Oj mój synek to ranny ptaszek a ja zawsze byłam śpiochem niestety teraz to i ja muszę wstawać o świcie:-Dach te dzieci...:-D
ale tak sie przestawiłam że czasem w weekend pośpię np do 9 to jakoś nie mogę się ogarnąć:-Dczas za szybko mi leci:-D
 
As jak wspaniale się czyta takie słowa :-) Ja mimo wszystko niczego nie żałuje. Jakbym mogła mając moje Beboki?????
Moi ostatnio śpią do 7:7:30 a ja się budze po 6:baffled: Sama z siebie...
 
Ja wstaółam co pawda o 8 .30 ,ale do 4.15 robiłam buciki dla pewnego smyka ;-):-D:-D.
Dla mnie spokojnie 4 godziny snu na dobę wystarczają ,a raz w tygodniu muszę przespać 7-8 godzin i tyle :-p:-p:rofl2::rofl2:
 
reklama
As:szok:ja to po 8 godzinach snu nadal niepitomna potrafię być:-D
mam 12 stopni ciepła:szok::-D:-)i słonko jakby chciało wyjść:-)
ja po kawce jeszcze na obiad przygotuję i spacerkiem po małego może dziś zabiorę go na huśtawki:-)
 
Do góry