reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ooooo super! Wita się z Wami mama trójki wspaniałych dzieci! Cieszę się, że Was znalazłam.:biggrin2: Pragniemy jeszcze powiększyć rodzinę, zobaczymy tylko kiedy to wyjdzie.
 
reklama
Hej dziewczyny mnie też tu strasznie dawno nie było :) zalatana byłam :) wpadam się pochwalić ze po trzech córkach doczekałam się i w lipcu urodzi nam się Synek :)
No i przetrwałam ten rok szkolny :)
Słodka owsianka-ale macie fajnie ze tylko 2 tygodnie ja juz się doczekać nie mogę a jeszcze 6 tygodni przed nami :(
 
Mufinka, mnie sie nie spieszy. Ciesz sie kazdym dniem ciazy, lubie ten stan :). Nie chcialabym urodzic wczesniej, a dzis myslalam ze cos zaczyna sie dziac i bylam mocno zestresowana
 
Dobrze, że dzisiejszy antydzieciowy i nowoczesny świat nie zwariował do końca i są kobiety, które chcą mieć duże rodziny czasem kładąc na szali kariery albo umiejętnie łącząc jedno i drugie w całość.

Dzieki!

Powodzenia dziewczyny skoro finałowy zakręt za Wami.
 
reklama
Do góry