reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam wieczorkiem:-) maly juz mi spi a P niedligo wroci z pracy:-) a ja mam chwilke dla siebie:-p JULIANNYA Chcialalabym sie jeszcze zapytac ile tak mniej wiecej kosztuje zrobienie sobie takich paznokci bo nigdzie nie znalazlam kosztow a jestem ciekawa:-p Super w koncu nasz fatek zacza sie rozkrecac:-D Milego wieczoru dziewczyny :-) Pozdrawiam
 
reklama
Hej Jadka12!ja robie za £30 a u mnie w salonie kosztuje £50. chyba sie troche pogoda popsula!gdzie to slonce?!dzis mamy luzny dzien z Jula!:-) zaraz kawke pije i moze do znajomych sie wybierzemy albo one na kawke wpadna!hm!jakos tak sie nie wyspalam mala chyba z 5 razy sie w nocy obudzila ale nie bylam nawet u niej i w sumie sama zasypiala.troche pokrzyczala!kurcze nie wiem co jej sie tak odwidzialo!uparciuch jeden !:-)jutro wielka wyprawa do londynu na 11.milego dnia!napewno jeszcze sie bede odzywac! x
 
Hej Kobietki,
Moje Panny wczoraj dostaly kataru, w nocy budzily sie co pol godziny . Mam tylko nadzieje, ze na katarku sie skonczy. Temperaturki jak narazie nie maja. Ja natomiast jestem padnieta, dzis dzien bedzie caly na kawie.
I ja tez ciekawa kosztow tych paznokci?
 
Hej!ja wlasnie pije kawke i zajadam sie ciasteczkiem!teraz nadrabiam czas kiedy karmilam piersia i nabialu nie moglam jesc!teraz dzien bez czekolady to dzien stracony!ah!jakie to przyziemne ale jak czlowiek czegos nie moze to dopiero sobie uswiadamia ze cos naprawde lubi!jajka i mleko!yammie!:-)!zycze zdrowka dla dziewczynek!a co do paznokci tak jak wczesniej pisalam £30.
 
Pogoda juz fajna sie robi , oby tak dalej. My niestety w domku bo te moje male spiki maja az po pas. A marudne okropnie, nie mozna im dogodzic.
 
Dominiko!oby dziewczynki szybko lepiej sie poczuly!my wlasnie wrocilysmy z dwu godzinnego spaceru!zmeczona jestem i teraz bede sciemniac do wieczora!o ile mi jula pozwoli!
 
Witam DOMINIKO oby dziewczynki szybko wyzdrowialy :-) A my dzisiaj zaliczylismy spacerek i przy okazji zrobilismy wieksze zakupy i jakos nam tak milo dzien zlecial maly na szczescie juz spi a ja czekam az P wroci z pracy:-p A jutro tez milo sie nam zapowiada dzien bo umowilam sie z kolezanka i jade ja jutro odwiedziec:-) a mam jeszce pytanie do Juliannyna a czy dojezdzasz do kijentek czy tylko w domu robisz te paznokcie? Sorki ze tak ciagle cie o to wypytuje ale chcialabym sobie sprobowac to zrobic:-) milego wieczorku pozdrawiam
 
reklama
Halo!gdzie Was wywialo?my wrocilysmy z Londynu!normalnie pol dnia nam zeszlo!masakra!ale w sumie jestem zadowolona z wizyty!za tydz.kolejna.jestem tylko wykonczona tymi dojazdami!ach!kawka z bita smietana i ciasteczko!moze wpdniecie?:-) juz nie moge doczekac sie wieczoru oby pasc na sofe z lampka wina i jakis film ogladnac!oczywiscie Julia slodko spiaca cala noc miejmy nadzieje!
jadka12!robie u mnie w domu choc czasami jak jest 2 lub3 kolezanki to do ugadania!a ty jezdzisz samochodem?Nosisz kolor czy french?
Dominiko!jak tam dziewczynki?juz dzis wyszlas z domu?
klikajcie dziewczyny co tam u Was?
pozdrawiam
 
Do góry