reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Hej dziewczynki :) ja mam termin na pazdziernik dokladnie za 18 dni:) bedzie to moje pierwsze dziecko i troche sie stresuje. Czy moglbyscie mi powiedziec jak odbywa sie porod w holandii wiecej rodzilo w domu czy w szpitalu,
 
reklama
Rozumiem.dlugo rodzilas pierwsze dziecko? Powiedz mi co do takiego szpitala trzeba zabrac , torba juz spakowana ale chce sie upewnic czy wszystko mam :)
 
Rozumiem.dlugo rodzilas pierwsze dziecko? Powiedz mi co do takiego szpitala trzeba zabrac , torba juz spakowana ale chce sie upewnic czy wszystko mam :)
Pierwsze okolo 8 godzin ale parlam 1.5 godziny a drugi porod trwal w sumie 1.5 caly
A do szpitala 2 komplety ubranek dla dziecka przybory kosmetyczne dla siebie koszula do porodu klapki szlafrok cieple skarpetki i ciuchy na wyjcie ja jeszcze wzielam podklady choc oni daja wszystko w szpitalu
 
Hejka witaj Daria, ja również na pazdziernik tylko 23,właśnie w weekend bede kupować rzeczy do szpitala:) chłopiec,dziewczynka?skoro masz date pierwsza to mam nadzieje ze sie podzielisz wrażeniami :)
 
Hej. Ja juz spakowana do szpitala . Czekam i sie doczekac nie moge:) a najgorsze jest to czekanie. U mnie bedzie dziewczynka. Oczywiscie ze po wszystkim podziele sie wrazeniami nie jest powiedziane moze to Ty bedziesz pierwsza :) ja mam na 16... ale nigdy nic nie wiadomo. A u Ciebie co bedzie?
 
U nas chłopiec, najgorsza końcówka,w nocy się budzę spać nie moge :)
Też nie mogę się małego już doczekać ale nie mam nawet żadnych skurczy przepowiadajacych, w dodatku maly ciągle fika w brzuchu i nie wpadł do kanału,boję się że czeka mnie cesarka:(. a u Ciebie jakieś znaki już są?co do krammzorgu to masz wszystko od nich z listy?
 
reklama
U nas chłopiec, najgorsza końcówka,w nocy się budzę spać nie moge :)
Też nie mogę się małego już doczekać ale nie mam nawet żadnych skurczy przepowiadajacych, w dodatku maly ciągle fika w brzuchu i nie wpadł do kanału,boję się że czeka mnie cesarka:(. a u Ciebie jakieś znaki już są?co do krammzorgu to masz wszystko od nich z listy?
Ja tez mam kraampakket a lozka nie zamiezam podnosic przy pierwszym podnosilismy przy drugim juz nie teraz tez nie zamiezam
A niby trzecie dziecko jeszcze szybciej sie rodzi to teraz to chyba w 15 minut urodze [emoji33][emoji33][emoji12]
 
Do góry