reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

Hello Mamuski!

Tygrysek235, dzieki! Na pewno wszelkie informacje na temat dobrej opieki w Aberdeen dodaja mi odwagi! ;-)

Joaniza, prawie zamieszkalismy w Twojej okolicy...Szczesciara z Ciebie ,ze masz blisko taki park!;-)

MamoNastki, moje pierwsze zajecia ze szkoly rodzenia mam w przyszly piatek...Zamierzam pojsc i zobaczyc jak to tutaj wyglada i czy w ogole warto pojsc nastepnym razem...

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru:-)
 
reklama
helo:-)
mamanastki
jakby co to ja bardzo chetnie zapraszam do siebie, co prawda ciasta nie bedzie bo na diecie jestem, ale jakies cisteczka kupie, no i dobra kawe tez moge zrobic :)
jilly
a gdzie mieszkasz obecnie/jesli pisalas to nie moge znalezc
pozdrawiam mamuski :happy:
 
Jilly to super ze idziesz do szkoly rodzenia daj znac jak bylo:tak:,koniecznie
Joaniza my z :tak: kasia z forum tutejszego tez sie umowilysmy na wycieczke do parku i to tego kolo ciebie na srode ale niestety plany ulegly zmianom i przelozylysmy na czwartek no chyba ze bedzie padalo wtedy koniecznie ciepla kawusia gdzies w domku:-).a tak a propos ja tez jestem blondynka :sorry2:
 
czesc laseczki...kolejny dzien za nami..znowu kilkugodzinny spacerek ale trzeba skorzystac z pogody bo podobno jutro juz ma byc brzydko:-(...mam nadzieje ze juz niedlugo pospacerujemy wszystkie razem w Aberdeen:-), chociaz musze przyznac ze mi tu dobrze i jakos nie za bardzo chce mi sie wracac...chyba rodzice na sile do samolotu beda mnie wpychac:-D;-)...
uciekam spac bo te spacerki 5-godzinne a potem szalenstwa malego wykanczaja...
pozdrowionka.
 
no dziewczyny gto gicior
o ktorej godzinie bedziecie w parku, to ja napewno sie pojawie
jakby cos to mozecie dzwonic na domowy 315656 i prosic asie
pozdrawiam
 
Joaniza, obecnie mieszkam w centrum, ale na dniach przeprowadzamy sie do Potterton.Juz nie moge sie doczekac! Chociaz mam malo czasu i coraz mniej sily, poniewaz brzuszek rosnie strasznie szybko ...i jakos tak przemeczam sie ostatnio...

Jeszcze tylko do 1 szego maja w pracy a potem moge spokojnie gniazko wic:-)

Podoga teraz dopisuje, wiec spotkalyscie sie w koncu na spacerku?

Pozdrawiam goraco:-)
 
Czesc dziewczyny jakis czas nie mialam czasu zajrzec ale jestem juz:-).

Joaniza no my nie dojechalysmy nigdzie bo Kasie wpadla tak na chwilke i potem na zakupy wyskoczyla szybciutko bo wiecie jak to jest jak facet zaopatruje:baffled:.Ale jak mi dasz namiary jak tam do ciebie dojechac to chetnie wpadne na kawke i ciasteczko:blink:,daj znac a nr juz zapisalam i jak nie zapomne to zadz jutro.buzka
 
Czesc dziewczynki!a u nas dzisiaj zimno brrr...ja tu sie cieniutko ubralam i marzlam na spacerku nad morzem...moj rozrabiaka na szczescie juz spi...ale i ja jestem padnieta bo ostatnio ladnie daje w kosc...
Marta a ja nadal nie wiem kiedy wracam...termin jeszcze nie ustalony, bilety nie zamowione...ale ma propozycje:moze ie zamienimy dzieciaczkami na jakis czas?;-)wrzucimy je do paczek i wyslemy DHL-em czy czyms takim?...:-D;-) bo ja z tym szatanem to ostatnio nie wyrabiam...psa chcial wczoraj "ujezdzac"...masakra...
Buziaczki dla wszystkich...
 
Czesc tygrysku moj,haha my czekamy na was z niecierpliwoscia i masz pozdrowienia od Kasi byla dzisiaj ze swoim Kubusiem ale cudo mowie ci:tak:.
U nas duzo zmian na lepsze a ja coraz wiecej mam pracy na tlumaczeniach i takie rozne ale daje rady i nie mam czasu sie nudzic nawe,haha.mala je wszystko i nawet butle dzis zjadla,pewny sukces wiec klopoty z glowy:-D
 
reklama
to super!a jakie mleczko jej dajesz?no to pewnie jak wrocimy to czasu nie bedziesz dla nas miala:-(..kochana podaj mi swoje gg to jak masz teraz czas to popiszemy troche...
 
Do góry