reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

reklama
Tak niewiele nam potrzeba by przytulic sie do nieba.
Zdrowia,szczescia,blisko-bliskich i milosci ponad wszystko!!!
Z okazji Swiat i na codzien dla wszystkich mam z Aberdeen:-)
 
Hej dziewczyny!ale wstyd...tak dawno tu nie zagladalam...ale tyle sie dzieje ze czasu nie mam...Dawid broi jeszcze bardziej niz zwykle ale zaczyna wiecej mowic z czego bardzo sie ciesze...
Kasiu gratuluje pociechy-Marta pisala mi ze urodzilas..pewnie teraz tulisz swoje malenstwo i jestes bardzo szczesliwa...
Joaniza-witam...napiszesz cos o sobie?
Marta-jak malutka i jej zabki?co u Was?jak po swietach?ja mam dosyc...2 babcie na glowie i stanowczo za duzo jedzonka...chyba wszystko co zrzucila,"przyszlo" z powrotem...trzeba na dluuuugie spacerki zaczac wychodzic-tylko niech sie pogoda poprawi..a dzisiaj jak wyszlismy na dwor to maly nie chcial wcale do domu wracac...w ogole to taki ciekawski i zaczepialski sie zrobil ze szok-nie to samo dziecko...kazdego musi zaczepic, obejrzec sie za nim...i trenujemy wchodzenie na 4 pietro na nozkach bo mamie rece wysiadaja....
Buziaki dla Was...
 
czesc Kasiu w koncu sie odezwalas:tak:.Napisz kiedy wracasz do nas?U nas nocki sa dlugie i nieprzespane ale dajemy rade, dzidzia nadal nie ma zabka ani jednego:-( ale to nic do 18-tki jej na pewno wyjda,hahaha:-D.poza tym nic ciekawego u ans,pelno sniegu,wiatr zimny, nieprzyjemny a my w domku siedzimy i na popoludnie idziemy do przychodni na spotkanie z Health Visitorami ktore beda uczyly jak karmic dzieci i odstawiac od piersi,haha dobre sobie:baffled:.A tak po swietach jak i po czyli byly i juz nie ma a zycie nadal do przodu gna i mamy kolejny tydzien.
Odezwij sie na kom i sle buziaczki pozostalym mamusiom:-)
 
Witam mamuski z Aberdeen! Jestem nowa i to pierwy moj wpis na tym forum.Zwykle jestem bardziej czytelniczka niz udzielajaca sie na forum....az w koncu przez przypadek zauwazylam ,ze sa tu osoby z Aberdeen! :-)

Zostane mamusia w czerwcu, ale chetnie juz sie przylacze do waszego grona:-)

Pozdrawiam Was goraco!:-)
 
Witaj MamoNastki! Najwidoczniej jest nas coraz wiecej!;-)

Co porabiacie dziewczyny w wolnym czasie ze swoimi pociechami? Spotykacie sie na spacerkach itd...? Jak Wam zycie plynie w Aberdeen?

Pozdrofka!:-)
 
Jilly ja w sumie rano wstaje mala karmie a potem spacerek no i wczesniej kawka i forum czasem,hehe:tak:,potem spacerek albo i nie zalezy od pogody i zazwyczaj ide do znajomych badz pomagam w wypelnianiu dokumento:-).
jestem,ze tak to okresle, "nie zarejestrowanym tlumaczem" po godzinach,haha
na nude nie narzekam ale kazdy dzien u nas zazwyczaj wyglada podobnie :happy:.
A ty jak spedzasz jeszcze wolny czas?
 
reklama
witam Was wszystkie ponownie:)
Ja juz jestem w Aberdeen prawie rok, wczesniej bylam w Perthshire.
Moj niunio sie urodzil w lutym zeszlego roku, teraz zaczyna sam chodzic, ale sie nadal boi :) a poza tym kocha kobitki, zwlaszcza blondyneczki, wiec jesli ktoras z Was jest blondi to moj maly napewno sie nie bedzie mogl odczepic :)
A na powaznie, to nam jakos kiepsko idzie ostatnio, bo ta pogoda dobija, bo moj maz ciagle pracuje, bo moja jedyna mama znajoma tu w Abe pojechala do Polski, no i chyba wogole mam jakiegos dola.... jak sie uda to na spacery staramy sie chodzic przynjamniej raz dziennie, pod blokiem piekny park i plac zabaw... szkoda tylko ze nie ma towarzystwa :(
no ale zaczyna sie robic pieknie, mam nadzieje,ze juz nie bedzie snieznie, i wogole....
pozdrawiam
 
Do góry