reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

reklama
Marta czekamy na Was,ja tu juz nie moge wytrzymac z ciekawosci co slychac i jak sie ma narzeczona Dawidka...Jutro Walentynki wiec powinien jej cos kupic:-D;-)...
Kasiu-to chyba faktycznie te Gwiezne wojny ciekawsze beda dla smyka:-)...ja tez tak mialam...od 4 mieisaca non stop wstawalam do lazienki,na dodatek nie moglam zasnac do 2 albo i pozniej a jak juz zasnelam to sie maly tak ukladal ze przez nastepna godzine szukalam wygodnej pozycji...:tak:a jak juz nalazlam to trzeba byloi do lazienki isc...taki juz nasz los,nie jestes w tym sama:-).

pozdrawiam
 
Kasiu, dzieki za slowa otuchy! Pocieszam sie,ze juz nie tak dlugo mi zostalo:-) Chociaz juz tak bardzo nie moge sie doczekac,ze kazdy dzien sie dluzy okrutnie. Wczoraj znowu narazilam malego na komedie romantyczna i z trudem moglam usiedziec na miejscu, w dodatku rozbolalo mnie w krzyzu i ledwo chodze. Chyba powinnam sie bardziej oszczedzac;-)
Ale na spotkanie i na plotki jestem jak najbardziej chetna, moze w przyszlym tygodniu?Jestem wolna w poniedzialek, wtorek i piatek. Godzina obojetna, jak wam pasuje, dostosuje sie.:-)

Pozdrawiamy:tak:
 
Kasiu nie ma sprawy...myslalam ze pojade w niedziele do Polski ale chyba nic z tego nie wyjdzie:-(wiec jak najbardziej...biedny maluch, tak go torturujesz;-):-D.....

Marta jak jutro donas nie przyjdziecie to zejde na dol i udusze albo sila zaciagne do nas:-D...no tak mnie na przetrzymanie brac...nieladnie,oj nieladnie...:no:..


Dzis Wlentynki wiec zycze Wam milego wieczoru-zeby dzieciaczki byly grzeczne i pozwolily rodzicom na romantyczna kolacje...
 
Hej,hej!a jednak jade jutro do Polski:-) wiec kochane moje zobaczymy sie za okolo 2 miesiace....:-(
Kasiu dbaj o malucha-jak przyjade to juz pewnie bedzie na swiecie,przepraszam z e tak wyszlo wiem, ze mialysmy sie spotkac ale jesli nie pojade teraz to nastepna okazja bedie dopiero pod koniec maja:-(...
Marta mialam dzis wpasc do Was pozegnac sie ale wiesz jak to jest przed wyjazdem...caly dzien dzisiaj zakrecona chodzilam a jak mi troche nerwy przeszly to polozylam sie po poludniu spac....

Obiecuje ze bede do Was pisac z Polski i pare fotek tez pewnie wkleje...

Buziaki
 
Kasia, zycze w takim razie milego pobytu w ojczyznie! Mam nadzieje,ze wzielas duzo cieplych ubran, bo tam podobno mroz -15:baffled:

Marta, daj znac jak bedziesz miec chwile zeby sie spotkac, jakos wole rozmowy na zywo niz na forum. :-)
Goraco pozdrawiam i ide sie polozyc, bo maly robi inwazje na moje zebra i nie moge przebywac w pozycji siedzacej zbyt dlugo:confused:
 
o hoho, widze ze jedna z moich znajomych uciekla szybciutko:) ale fajnie odpoczywaj dziewczyno w tej Polsce a my bedziemy czekac na was:)
kasiu przesle ci prywatna wiadomoscia moj nr telefonu to przedzwon i sie umowimy
ja w tym tyg nie mam jak na razie zbyt duzo zajec i chetnie sie spotkam z Wami:))):tak:.
pozdrawiam
 
No pieknie...ja tu tylko wyjechalam a one juz sie spotykac beda,beze mnie...;-) tylko mnie tam nie obgadywac za bardzo;-):-D...a my mamy suuuper....ja odpoczywam-tak jak przykazalas Marta(ale to juz przegiecie bo coraz bardziej leniwa jetem,dzis dla rozrywki obiad robie:-)), a Dawid szaleje na maksa...wlasnie sie obudzil i zaraz znowu pewnie poleci rozrabiac do babci do pokoju:-D...
Trzymajcie sie Kochane,ja musze jakies fotki popstrykac i wkleic...
 
dziewczyny co tu taka cisza?:-(piszcie co tam u Was bo ja strasznie ciekawa jestem...:-)my mamy ladnego guza na czole-bylo male zderzenie z szafka:-D...jak maly zasnie to postaram sie wkleic fotki a Wy koniecznie piszcie co slychowac i jka tam dzieciaczki...
Buziaki
 
reklama
czesc kasiu wlasnie znalazlam chwilke to pisze.
U nas wszystko w porzadku, zaganiana jestem okropnie ale dzis znalazlam chwilke i spotykamy sie z kasia u mnie:-).Napisz co tam u was?!nasza dzidzia z\aczyna zabkowac i mamy niezla jazde ale nie jest tak najgorzej podobno:tak:,poza tym mamy ladna pogode i nie narzekam nawet prawie jak nie Szkocja:-D. Mam nowa fajna znajoma ktora dostala mieszkanko na Tillydronie i tak sie odwiedzamy nawzajem ma fajnego synka prawie 3 letniego:-D,lobuziaka slodkiego.
napisz jak w PL.
Pozdrawiamy serdecznie
 
Do góry