reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

Czesc dziewczyny nie jestem jeszcze mama z Aberdeen ale wszystko wskazuje na to ze po nowym roku sie przeprowadzimy wiec szukam informacji o miescie.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie cos tu cicho sie zrobilo???
A my juz po urodzinkach i zaczelismy odliczanie do drugich urodzinek Nastusi:-D:tak:
wszyscy zmeczenia,gosci bylo cale mieszkanie a Nastka wswoim zywiole bo w centrum zainteresowania:-)
pozdrawiamy serdecznie i buziaki dla wszystkich
 
Marta - to fakt gosci "troche" bylo... i jak Nastusia bawi sie prezentami?a co to dzisiaj wolne ze na BB siedzisz o tej godzinie?Kiedy Nastka do zlobka idzie?(mialam sie o to Ciebie ostatnio zapytac ale bylo takie zamieszanie ze w koncu zapomnialam)

Ja dzisiaj sprzatalam pol dnia ale efektow juz nie widac...w nosie to mam...maly padl i teraz mam cwile na relaksik..w sumie to sama chetnie bym sie polozyla bo pl nocy mialam jakies glupie sny i sie ciagle budzilam a potem zansac nie moglam...Ale najpierw musze troche zaleglosci na necie ponadrabiac:-)
A my 8 listopada do PL lecimy:-) niespodziewanie ale bardzo sie ciesze...na caly miesiac...odpoczne troche od mojego zboja bo babcie beda kolo niego skakac:-D
Mamuski odzywac sie a nie cichutko siedzicie...
 
no witam mamuski wszystkie,
ale sie tu cicho zrobilo....wiem, sama tez nie bylam lepsza, ale same wiecie jak to jest....:zawstydzona/y:
a co u was? kasia jak w PL, nic sie pewnie nie zmienilo...my wrocilismy z kraju 2 tygodnie temu, i 10 dni to az za nadto bylo na mojej rodzinki.........
nawiasem mowiac kolejne wizyty w urzedach i nic tylko jedno za drugim rozczarowniem....a jedna pani to nawet taka mila byla, ze nazwala mojego meza frajerem........
a marta jak zlobek, moj stary mowil ze od twojego wie,ze w porzadku....jakies szczegoly prosze...
robert jest w zlobku kolo bloku od tygodnia, tyle, ze dzisiaj, jutro i pojutrze siedzi w domu, bo zlapal jakies chorubsko...ale w czwartek nowy hejnal panie z zlobku czeka......janusiewicz wraca :)
pozdrawiam i piszcie co u was

a no i wszystkiego najlepszego dla nastki
pozdrawiamy wszystkich :)
 
no witam mamuski wszystkie,
ale sie tu cicho zrobilo....wiem, sama tez nie bylam lepsza, ale same wiecie jak to jest....:zawstydzona/y:
a co u was? kasia jak w PL, nic sie pewnie nie zmienilo...my wrocilismy z kraju 2 tygodnie temu, i 10 dni to az za nadto bylo na mojej rodzinki.........
nawiasem mowiac kolejne wizyty w urzedach i nic tylko jedno za drugim rozczarowniem....a jedna pani to nawet taka mila byla, ze nazwala mojego meza frajerem........
a marta jak zlobek, moj stary mowil ze od twojego wie,ze w porzadku....jakies szczegoly prosze...
robert jest w zlobku kolo bloku od tygodnia, tyle, ze dzisiaj, jutro i pojutrze siedzi w domu, bo zlapal jakies chorubsko...ale w czwartek nowy hejnal panie z zlobku czeka......janusiewicz wraca :)
pozdrawiam i piszcie co u was

a no i wszystkiego najlepszego dla nastki
pozdrawiamy wszystkich :)
Hey Asiu.Dawno mnie juz na forum nie bylo.Ano mala chodzila wczesniej na caly etat a teraz tylko dwa dni bo niestety zwolnili mnie z pracy na poczatku listopada mowiac"za duzo dni wolnych na dziecko bralas".czasem tak bywa ale coz zrobic jak dziecko choruje, szczepienia ma czy kolejne wizyty u lekarzy:confused:
Ale ogolnie zlobek super.Otwarty zostal na poczatku wrzesnia dlatego miejsca byly jeszcze, mala jest w nim caly dzien tak od 9-16.30 teraz do 17.00 ale ogolnie jest otwarty od 8-17.45 i tak na poczatku niunia byla zaprowadzana a teraz zeby miejsce utrzymac chodzi w poniedzialki i piatki i jest szczesliwa i zmeczona jak wraca:-D.Za jedzenie dodatkowo nie placimy tylko pampersy i jak lekarstwa dziecko przyjmuje to wlasne a tak to wszysko w cenie jest.Nawet dofinansownie dostalismy ale co z tego jak musialam powiadomic ze nie pracuje:baffled:
Buziaczki i pozdrowionka:tak:;-):-)
 
Witam wszystkie mamy z Aberdeen i nie tylko.
Poczytuję was od dawna i w końcu postanowiłam się z wami przywitać. Mam na imię Beata, mieszkam w Aberdeen 1,5 roku. Jestem mamą 5,5 letniej Natalki.
Z tego co czytałam to mieszkam z kilkoma dziewczynami na "jednym osiedlu":-) i dzięki temu, mam nadzieję będziemy miały możliwość spotkania się nie tylko wirtualnie.
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Aberdeen i nie tylko.
Poczytuję was od dawna i w końcu postanowiłam się z wami przywitać. Mam na imię Beata, mieszkam w Aberdeen 1,5 roku. Jestem mamą 5,5 letniej Natalki.
Z tego co czytałam to mieszkam z kilkoma dziewczynami na "jednym osiedlu":-) i dzięki temu, mam nadzieję będziemy miały możliwość spotkania się nie tylko wirtualnie.
Czesc Beatko.Witamy cie serdecznie.Cos u nas na forum cichutko sie zrobilo:confused: ale to pewnie przez to ze kazdy zabiegany,zapracowany i wogole.Ciekawe na ktorym osiedlu mieszkasz?pewnie gdzies na Seaton jak zgaduje:confused:;-)
Fajna masz juz duza core a my mamy brzdaca ponad rocznego i wlasnei kolejne zabki jej wychodza ,masakra, te gorne teraz i nic malutka jesc nie chce:baffled:
Pozdrawiam serdecznie
aha napisz cos o sobie a moze kawka?ja jestem ostatnio dostepna bo znowu szukam pracy:tak:
 
Do góry