reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

reklama
gusia260 - jestes na mamach z UK i tu a mieszkasz w PL..czyzbys kiedys mieszkala w UK i wrocila do kraju?
linda80 - czemu sie nie odezwalas? nu nu oj Ty niedobra;-)

milego dnia mamuski!
 
Tygrysek235 Mieszkam w Polsce ale przyjaciółka chce mnie sciągnąc do siebie do Angli i ja nie wiem co mam robić? Dlatego postanowiłam przyłączyc się do was żeby zobaczyć jak wam się tam żyje, może łatwiej będzie mi podjąc decyzje.
Chyba wam to nie przeszkadza że pisze?
 
Tygrysek ona mieszka w Londynie, no a ja nie wiem czy to dobre miejsce z małym dzieckiem. A wy jakie polecacie okolice żeby zamieszkać?
 
Mamo z Polski -żyje się dobrze wiadomo że każdemu te życie układa się inaczej ale mi np jest lepiej tu niż w P:olsce.Nie wiem jak innym mamom? Poza tym to pogoda u nas dzisiaj znowu okropna.A to mój ostatni dzisiaj dzień wolnego jutro znowu do roboty hhhhhhhh :baffled: pozdrawiam
 
Witam Cię gusia260-ja mieszkam tutaj ponad rok i zdążyłam już poznać plusy i minusy tego kraju ale ogólnie stwierdzam że jest mi tu lepiej.A tak wogóle gdzie Ty mieszkasz? Jeszcze nie miałam przyjemności Cię poznać. Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
O dobry wieczor:tak::tak:
widze ze rozmownie sie zrobilo na naszym forum,to super
marta3 slyszalam ze byliscie na kawce u Tygryska,super moze nastepnym razem mi sie tez uda jakos z wami spotkac:tak:;-).
Gusia260 ja mieszkam tutaj od ponad 3 lat i sie juz przyzwyczailam do tutejszych warunko, a jako mama i zona nie mam porownania jak jest w Polsce wiec ciezk mi stwierdzic czy bylo by lepiej czy gorzej.Jedno wiem na pewno,jesli chodzi o zarobki i prace tutaj ja jestem zadowolona ale przeciez tak jak napisala Marta3 kazdy ma inne zycie i warunki wiec nie mozna zaszufladkowac zycia na wyspach w 'jedna szufladke' a zycia w Polsce w 'druga',pewnie tak by bylo latwiej:-D.Nam sie zyje tutaj bardzo dobrze i trzeba pamietac ze to jest jednak obcy kraj, jak sie nie zna jezyka to niestety trzeba na kogos liczyc a z tym jest roznie:sorry2:
no ale decyzja zawsze nalezy do ciebie.My mieszkamy w Szkocji i nam tu jest dobrze
buziaki
 
Do góry