reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

MARTA3 - o pogodzie to lepiej nic nie mow...nie dosc ze miasto szare to jeszcze na dworzu szaro - szczegolnie teraz...ja chce slonce!
Ja mieszkam w wiezowcu na Seaton wiec z okna widze morze:-)...
 
reklama
Ale super bo ja też mieszkam we wieżowcu i mam widok przez okno na morze.Ja mieszkam w bordowych a Ty.Robi się całkiem sympatycznie.Właśnie wróciłam z miasta ale zmarzłam.Mój synek właśnie śpi więc mam chwilkę czasu dla siebie Oliwka ogląda bajki.A jak tam Twój szkrabek?
 
MARTA - no to jestesmy w jakims sensie sasiadkami ja tez meszkam w tych bordowych:-) Moj Dawid ma 2 lata...i wlasnie szaleje zamiast spac a wczesnym wieczorem pewnie padnie jak kawka...wlasciwie to wczesniej zasnal ale po kilkunastu minutach musialam go obudzic bo szlam do fryzjera...no to bede miala za swoje bo wczesne pojscie spac=wczesna pobudka...a ja jestem spioch straszny..najchetniej do poludnia nie wychodzilabym z lozka...oj gdzie te czasy...
 
Witam kolejna mamusie:tak::-).tak sie sklada ze ja tez mieszkam w jednym z tych bordowych wiezowcow i z tygryskiem jestesmy sasiadkami:-D
a twoj wiezowiec jak sie nazywa marta3??
buziaki slemy
 
Witam kolejną mamę z bordowego wieżowca.Ja mieszkam na Bayview Court ale ciekawa jestem w którym Wy?:happy: Moje smerfy jeszcze brykają i wcale nie myśla iść spać jeszcze pewnie z dobre 2 godz.A tak poza tym nudna ta sobota moja mała zaczęła przedszkole ale mamy trochę z nią przebojów bo raz chce iść a pięć razy nie.Teraz jest właśnie na etapie NIE:baffled: Sama muszę z nią iść w poniedziałek i zobaczymy co dalej.Pozdrawiam Was Drogie Mamy i życzę udanego sobotniego wieczoru:tak:
 
tygrysek235-jak włosy zmieniałaś kolor czy fryzurę? Ja też właśnie chcę sie wybrać ale ja myślę o zmianie koloru.
 
MARTA3 - no to teraz smialo moge powiedziec ze jestesmy sasiadkami - ja i MamaNastki mieszkamy w tym samym bloku:-D moze nawet nieraz sie mijalysmy na klatce albo w windzie:-)
Ja tydzien temu zmienilam kolor wlosow z blondu na ciemny fiolet a dzisiaj dodatkowo fryzurke...:-)
Ja wlasnie chce chodzic z Dawidem na zajecia z dziecmi bo mi maly dzikusek rosnie..zobaczymy co z tego bedzie...
Moj maly szatan ma dzisiaj nadmiar energii...bryka jak szalony i nawet nie pomysli zeby isc do lozka...Ciekawe o ktorej zasnie..
buziaki
 
reklama
Ale zbieg okoliczności!:-D Takiego przebiegu sprawy bym się nie spodziewała. Ale bardzo się cieszę 2 znajome sąsiadki więcej.Jeśli chodzi o kolor to ja właśnie chcę na odwrót z ciemnego na jasne ale tutaj już sprawa wygląda nieco gorzej.Ciężko będzie zrobić jasny kolor ale zobaczymy.:sorry2: Moje urwisy jeszcze nie śpią nie ma nawet chwili spokoju wieczorem.To jak tak blisko mieszkamy to może kiedyś umówimy się na kawkę??????????A dzieci trochę pobrykają razem.:tak: Pozdrawiam!!!
 
Do góry