reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Vixen gratulacje :)

Karola moje dziecko ladnie spalo jak bylo male popsulo sie w 4msc zycia i tak zostalo nam do teraz [emoji24]

Kulka jak nakarmisz to odkladaj mala bo tak jak piszesz ona moze przy cycu sie wysypia. Nas ratowala hustawka jak mala spac nie chciala. Albo moze smoczka jej dac? Moja za cholere nie chciala i nie chce.

A przy cycu nie dawaj spac tylko niech je, zmeczy sie i powinna spac sama. ja kolo buzi dawalam pieluszke i kladlam na boczek.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Dziewczyny!!!

Haha Karolask póki co przyjemnosciami bym tego nie nazwała, czuję się fatalnie [emoji23] ale mam nadzieję, że będzie lepiej [emoji12]

Pamiętam mój Filip też tylko spał przy cycu zamiast jeść i odłożyć za chiny się go nie dało :( Łaskotałam go w brudkę albo policzek, żeby się rozbudzał, ale nie bardzo pomagało, ssał minutę może i znów usypiał
 
Vixen super! Bardzo sie ciesze! Gratuluje! :-) Bedzie czerwcowa dzidzia jak Jonathan ;-)

KulkaP Jonathan w dzien spi w nosidelku albo chuscie albo przy cycku ze mna (w roznych miejscach) albo ostatnio w maxicosi w aucie (po 90 min aktywnosci z szumami) albo w wozku (spacerowka na plasko tylko gdy przychodzi pora spania i w ruchu :p) w dzien nie musi byc cicho. Nie jest latwo ale coraz lepiej ;-)
Moj ciumkal rowno 3 miesiace ale wyrosl z tego teraz karmienie w dzien jest wyzwaniem bo wszystko go rozprasza. Jest bardzo aktywny. Od wczoraj narobil mi zastoju... Nie chce pic z tej piersi chociaz wszystkiego juz chyba probowalam...



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku Kulka to współczuję Małej i Tobie. Myślałam że może 12 h/24 ...

Vixen gratulacje Fasolki . Zdrówka i dobrego samopoczucia :) życzę oczywiście! To ile różnicy będzie między rodzeństwem :)?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vixen właśnie dlatego życze przyjemności, żeby te wszystkie dolegliwości Cię ominęły. Bo jak sobie przypomne swoje 9 miesięcy to mi się odniechciewa kolejnego dziecka odrazu :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuję!!! :)

Anet 4 lata. Trochę dużo, ale najpierw blokowało nas to, że byłam po cc i nie zalecają aż 2 lata zachodzenia w ciążę, potem jakoś nigdy nie było dobrego momentu, jak już chcieliśmy, to się nie udawało, no ale jest :) chciałam właśnie max czteroletnią różnicę, także nawet się udało.

Hehe Karolask oj, to współczuję... ja z Filipem ciążę bardzo dobrze wspominam, a tu taka odmiana [emoji33]
 
reklama
Do góry