reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Gabi my jakos po tygodniu już bylismy na krorki spacerze w styczniu, do ambasady właśnie. Ale tego dnia było chyba jakoś 15 stopni i słońce :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny czy któraś z Was rodziła w Polsce będąc w austrii ubezpieczoną. Orientujecie się może jak to wygląda z wypełnieniem Muter Kind Pass? I jak szybko można wyrobić dokumenty żeby zabrać dziecko do Wiednia?
 
Kupilismy na zabki kuleczki homeopatyczne Osanit. Czy rozpuscic je jakos czy od razu do buzki? Mamy jeszcze Dentinox ale na razie jeszcze nie jest tak zle wiec chce troche poczekac. Maly znow zle je, ciezko mu zasnac i placze czasem bez powodu. Pogryzl mi tez cycka, slini sie strasznie a paluszki wciaz w buzi - jezdzi nimi...

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy ja dawałam bezpośrednio do buźki. Na Filipa niestety nie działały, Dentinox też nie, ulga tylko na chwilę. Oby u Was lepiej było. No to objawy typowo na ząbki
 
Bubcia o rany, ja Cię nie skojarzyłam [emoji85] dziękuję [emoji8] Hehe niestety na razie leży, samopoczucie mi nie pozwala, a jeszcze mnie choróbsko teraz dopadło :( Tzn raz ćwiczyłam tą płytkę już będąc w ciąży a raz inny trening Chodakowskiej, ale to jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży :) Ale liczę na to, że za parę dni wrócę do ćwiczeń
 
reklama
Do góry