reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Laura dostaje póki co chrupki kukurydziane i wafle ryżowe, albo też kukurydziane, czasem porcja owocu jest rozbita na cały dzień i sobie podjada maliny albo winogrona. Ale to od święta [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Winogrona? Ja sie boje ze mi sie zakrztusi albo ze polknie w calosci ze jej skorka gdzies stanie? U nas wafle ryzowe juz be chrupki tez biszkopty ma pozwolone 1 na 2 dni. Ehh jak moje dziecko ostatnio by tylko jadlo jak ma cos w buzi to moge spokojnoe cos zrobic mala maruda sie zrobila no mam kosmos z nia. A jak jablko podajecie? W kawalkach? Nie jest za twarde?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez daje chrupki kukurydziane wafle ryzowe. Jakies owocki. Ale to.zalezy o ktorej wstanie bo teraz to roznie i codziennie o innych porach sniadania obiady itd a na noc nie chce jej faszerowac bo mleka nie zje ;)
 
Ola u nas to samo, ona co chwile chce coś memlać...i tak od tygodnia by najchętniej chrupała non stop. Winogrono jej zgniatam widelcem na takie bardziej płaskie to go odgryza. Ale wybieram te najbardziej miękkie. Jak jej skórka przeszkadza to wyciąga sobie z buzi [emoji14] najbardziej ze śliwki pluje.
Jabłko jak trafie mega miękkie to daje, twardego nie bo jej się odrywa tak jakoś dziwnie i krztusi się tym jabłkiem. Jak już jabłko je to jej lekko podparowuje i te kawałki miękkie się robią po kilku minutach :)

Anitaka Łuvja ma komplet zębów do jabłka hehe. U nas narazie 6 przebitych, dolne dwójki się tworzą, i 4ki górne spuchnięte tak jakoś dziwnie [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Czyli nie tylko moje jest takim glodomorem ;)
Bede probowala z jablkiem w cwiartki zeby jej do reki dac. Wyczytalam wlasnie jakis przepis na batoniki z musli. Suszone owoce platki owsiane otreby miod troche masla i do piekarnika ;) bede probowac musze znalezc cos zdrowego i szybkiego do zrobienia do jedzenia dla mojego glodomorka bo marchwka juz ostatnio pluje [emoji14]
Mam malego irobota w domu wszystko co zobaczy na podlodze to zje ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa widzisz Ola zapomniałam o tych wszystkich domowych ciastkach. Robiłam jej gruszke w cieście naleśnikowym, ciastka amarantusowe, i ciastka jaglane :D Jak sobie za dużo kaszy jaglanej dla nie ugotuje to jej blenduje z bananem, malinami itd. A że wtedy rzadkie sie to robi to na chwile do piekarnika i przysycha i wychodzą ciastka. Nawet jej posmakował ten eksperyment bo to był czas, że miseczka była beee :) Na szczęście pozwala się coraz częściej łyżeczką nakarmić, jogurtu się inaczej nie da [emoji14]
Te owsiane co piszesz też spróbuje tylko bez miodu póki co :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
A no ma komplet hehe i nastepne chyba w drodze ale pokazac nie chce ;)
Dzis zapowiada sie ciekawa noc. Łucja juz 4 razy sie przebudzila. Ale spi juz na lozku ze mna i sie rusza i kreci.
Tatus dostal eksmisje z kaszlem na sofe:D
 
reklama
Do góry