reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wow Vici dobrze wiedzieć bo mimo że piszesz ze wszędzie trabia to do mnie nie dotarło jeszcze ;) dzięki wielkie. Może się przyda kiedyś
:D
Vixen a ta wizyta do MPK to must have czy nie koniecznie?
Marlena witaj :)
Jak chodziłam do Miechowieckiego i Truskolaskiego i w żadnym wypadku nie polecę ich. Badania na skierowanie i wszystko pokryje KK i grupę krwi też ale to też skierowanie musi być :) Dasz radę sobie na pewno. Donauspital polecam ..tam też parę pl położnych... ale żeby mieć badania połówkowe i inne na KK trzeba tak ok 6-8tc się zameldowac tam....
Lilka wow cudny Syncio!!!! Miód Malinka! Gratulacje i zdrówka dla WAS!!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marlena jeśli masz ubezpieczenie, to ze skierowaniem w laboratorium nic się nie płaci :) Koszty badań prenatalnych i usg połówkowe kasa chorych nie pokrywa, ale te nie są obowiązkowe. Juz chyba nie liczne szpitale wykonują te badania za darmo, a tak to trzeba prywatnie zrobić jeśli się chce. Raczej to nie ma znaczenia, jeśli będziesz chodzić prywatnie, przy meldowaniu się do porodu poproszą o eCard, podaje się nr ubezpieczenia.

Lilka gratulacje!!! Śliczny chłopaczek :)

Anet nie wiem czy to jest must have. Gdy byłam w pierwszej ciąży w ogóle czegoś takiego nie było w MKP. Na ostatniej wizycie ginekolog dała mi namiary na położną, przyjmuje tam gdzie chodzę do lekarza, koszty pokrywa kasa chorych i jeszcze się okazało, ze to Polka, więc czemu nie skorzystać :)

Ja idę w poniedziałek zameldować się do porodu, w szpitalu, który wybrałam, dopiero w 20 tc się melduje. Chyba tu się jeszcze nie chwaliłam, ale jeżeli ginekolog się nie pomyliła (a mam nadzieje, ze nie), to będę mieć córeczkę [emoji7][emoji7]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Anet :) gdzieś czytałam, że to spotkanie z położną nie jest konieczne do KBG itd. Wcześniej nie było tego podobno. Ja już miałam w swoim i byłam. Podpowiadała na pytania, powiedziała co i jak tu wygląda, trochę o karmieniu, trochę o pielęgnacji malucha i ciąży... no i jeszcze dostałam parę gadżetów :)

Vixen super :) będzie parka :)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Vixen a więc będzie parka jak się sprawdzi :) gratulacje i zdrówka dla WAS!
Tak tak Pani Ewa bardzo fajna więc ciekawie napewno przebiegnie to spotkanie:) miałam akurat z Nią dwa lata temu ale teraz podobno to nie musi się robić jeśli się nie czyje potrzeby. Choć utrwalić info.nigdy nie zaszkodzi jak to mówią :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny! [emoji8] W sumie ja też na usg widzę dziewuszkę, no oby, oby... [emoji4] Za tydzień w poniedziałek mam organscreening, to mam nadzieję, że potwierdzą.

Anet no właśnie z panią Ewą mam, ja pierwszy poród miałam cesarkę a teraz bym chciała naturalnie rodzić i tak naprawdę jestem zielona, to mam nadzieję, że taka rozmowa się przyda.
 
reklama
Vixen uzbrój się w podzielną, baaa potrójną uwagę bo ona mega potrzepana jest ;) nas oprowadzała po szpitalu i robiła kurs przed porodem [emoji14]

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Do góry