reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Dziewczyny czy widzicie w aplikacji suwaczki? Ja widzę tylko jak wejdę przez przeglądarkę, a jak podczytuję czasem mamy czerwcowe na ogólnym forum baby boom to normalnie wyświetla, również w aplikacji...
 
Lilka gratulacje slodki maluszek :) zdrowka dla was.

Vixen ale super :) gratulacje bedzie parka :)

Ja na telefonie wlasnie nie zawsze widze suwaczek tylko jak wejde przez przegladarke...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ale czy to nie jest dziwne, że na innych wątkach widać suwaczki nawet gdy wchodzę przez aplikację? Tu screen z appki baby boom, wątek mam czerwcowych
9b7af83f0e72959adef8640920b20388.jpg
 
Dziękuję Ola! Mam nadzieję, że lekarka się nie pomyliła, chyba jeszcze tak nie do końca wierzę, że to dziewczynka, bo to spełnienie marzeń...
 
reklama
Do góry