reklama

Mamy z Austrii

reklama
Aha to jak każą to trzeba wziąć
Może pediatry sie zapytaj,niech Ci kogoś poleci.Ja urodziłam w 35 ale miałam zalecane badanie oczu małej.
 
mala90 mama wczesniaka na pewno jest Asiunia_D napisz najwyzej do niej na priwa bo ona zapracowana kobieta i nie zaglada tu czesto.Na pewno w miare mozliwosci odowie na twoje pytania.A przy wczesniakach moze byc jakas "wada" ukryta wiec polecam nawet jak nie ma widocznych wskazan.
 
Czesc dziewczyny jestem tutaj dopiero od dzisiaj :) znalazlam te strone poniewaz chcialam sie dowiedziec na temat Mutter Kind Pass i wszystkiego co potrzebne tutaj w Wiedniu w czasie ciazy. Postow tutaj bardzo duzo wiec juz po kilku strona zrezygnowalam z szukania informacji :)) Mieszkam w Wiedniu od roku wiec i z jezykiem nie jestem na perfekt. Pierwsze badania robilam w Polsce ale z tego co slyszalam do ksiazeczki potrzebuje badania i pieczatki od ginekologa z Wiednia. To moja pierwsza ciaza (upragniona) ale sie troszke stresuje ze jeszcze nic nie jest zalatwione. Prosze pomozcie. Z gory dziekuje :-)
 
Witaj AngelikaM. Tez mialam pierwsze badania w PL. Na pierwszej wizycie u ginekologa w Austrii dostaje sie MuKiPass. I teraz wiem ze czesc dziewczyn mialo uzupelniana ksiazeczke, mi z kolei lekarz nie wypelnil i nosilam po prostu kopie badan z PL przypietych do ksiazeczki i to wystarczylo. Moze niech wypowiedza sie Mamy z Wiednia jak to jest :)
 
reklama
Nie, nie bylo problemow ani ze strony kasy chorych ani lekarzy, czy szpitala w dniu porodu. Z tymze jesli zrobisz tak jak ja to musisz sie przygotowac na pytania np. w moim przypadku pytano mnie przed samym porodem czy bylam szczepiona bodajze na rozyczke - personel med sam sobie tego nie przeczyta.. wiec pewnie jest to troszke ryzykowne.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry