reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

A do jakiego fryzjera/kosmetyczki chodzicie? Ja kiedys na Märzstraße chodzilam. Przydaloby sie cos zrobic bo zarastam :-O
 
reklama
Happy tak fryzjer kosmetyczka przed porodem wskazane bo potem to faktycznie ciezko. Ja to teraz malej to nie mam z kim zostawic wiec samej gdzies wyjac odpada. A moja trrrorystka jak mnie nie widzi to jest koniec swiata :p az sie boje co bedzie jak bedzie wieksza.
 
Bubcia!! Moja chyba wzięła przykład z Zosi, bo coraz więcej na ręce chce. Normalnie na chwilę nie chce nawet poleżeć sama :/ A jak nie to ją tak wszystko ciekawi, że każdy zakątek musi zobaczyć, a sama jeszcze nie może, więc mama noś i pokazuj :D
Ale wzięła też dobry przykład, bo śpi już trzeci dzień 20.00-8.00 (z przerwą o 2 albo 3) Wcześniej 22.00-10.00 ale jadła dopiero o 6.00 :p
I wreszczie i ja wstaje przed 10 :D

Byliśmy na Jarmarku wczoraj. Nigdy więcej w niedziele :/
 
Karolask no zazdroszce moja wczoraj przespala pol dnia na spacerze potem w domu ale ostatnio noce to jest koszmar :( cos jej sie odkrecilo bo ladnie spala. A tez bym z checia rano pospala ale u nas o 6 pobudka
 
Ola pewnie dlatego, że śpi na spacerze :) Ja staram się moją nawet w wózku zabawiać jak za długo śpi. Na dobę przesypia 15, max 16h w tym 12h w nocy. Ale miała z 2 tyg. zajawki ostatnio i budziła się o 22.30 albo 23.00, a druga seria koło 4.00 i chulaj duszo...
 
Ale te wasze dzieciaczki świetnie śpią:blink: Mam nadzieję, że Olie też tak będzie miał, Eryk budził się po 10-15 razy w ciągu nocy:hmm:

A u nas dziś wielka awantura na ulicy. Przyjechał Strabag i coś robili w studzienkach ściekowych. I tak narobili, że ludziom sedesy wystrzeliły :eek: Mnie rano obudziło jakieś bulgotanie, zdążyłam dobiec do łazienki i opuścić deskę, bo jaśnie małżonek tego nie zrobił. U sąsiadów łazienka do remontu, bo aż do sufitu sięgnęło :growl:
U nas trzeba było tylko posprzątać, bo trochę podłogę zalało (a szkoda, bo by nam łazienkę wyremontowali), za to przyszła miła pani, która mi każdy centymetr łazienki wyszorowała i zdezynfekowała, bo powiedziałam, że mam ich w 4 literach i łazienka ma lśnić na błysk, bo ja tam nie wejdę na 100%. Sąsiadka to prawie miotłę na nich połamała:laugh2:
 
Karolaska tzn , że mój urwie może dawać też dobry przykład:p Zosia też ciągle na ręce i ja nosić i pokazywać wszystko chociaż dzisiaj zdążyłam już wykąpać się, ogarnąć w domu, wstawić pranie a Zosia w huśtawce śpi :) cud a najlepszy cud to był w niedziele, tak to cały czas maruda a tata w sobotę wieczorem wrócił i w niedziele cały dzień dziecka nie ma, cisza, leży sobie , grzeczniutka a od poniedziałku tata do pracy i oczywiście wracamy do normalności znaczy noś cały dzień i ja nie poleżę dwóch minut sama :p aha te dzieci

Happy ja ci powiem, że tutaj nie mam jakiejś dobrej fryzjerki czy coś , w Polsce mam a tutaj to chodzę różnie i jeszcze nie trafiłam na swoją a teraz z dzieckiem to ja nie wiem kiedy w ogóle do fryzjera albo kosmetyczki pójdę :p
 
Bubcia no to tylko pozazdroscic my nie spimy od 7 i doslowie nic zrobic sie nie da. A uspac ja ostatnio to graniczy z cudem.

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z mam lub przyszlych mam nie potrzebuje laktatora? Bo mam do odsprzedania nowy elektryczny uzyty moze 2-3 razy. Moje dziecko nie toleruje wogole butelki wiec mi sie nie przyda.

Oj ta tez chyba szybko nie pojde ani do fryzjera ani do kosmetyczki aa chetnie bym sie gdzies wyrwala no ale narazie sa nikle na to szanse :p
 
reklama
Mamuski z okazji zbliżających sie Świat i tak wogole... :p zycze Wam i Dzieciaczkom zdrówka, jak najwiecej milych chwil razem, spokoju i przespanych nocy z jak najmniejszą ilością pobudek, zadowolenia i wogole szczescia, zadowolenia w tym naszym zawodzie Mamusiowym. Pozdrawiam z drogi do Pl :-*
 
Do góry