reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Aniag ale on ma super włoski i takie kini zakola [emoji7] prze słodko wygląda :) ale sasiadke i tak ukradne [emoji23]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Vici pojęcia nie mam, nawet w polskich sklepach bo jeszcze nie byłam w żadnym [emoji23] [emoji23] muszę się wybrać w końcu hahaha ale w tureckich mają takie różne gdzie indziej nie dostępne rzeczy to może faktycznie jest tak jaki pisze paula ...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny mam pytanie,czy jesli sie nie zgodze na niektore szczepienia np rotawirus,pneumokoki to czy bedzie to mialo wplyw na wyplacenie mi kinderbetreuungsgeld,czy jest to niezalezne od szczepien?
 
Mogą zmniejszyć kwotę jeśli nie doniesiesz pieczątek z MKP, albo badania były w innych terminach niż powinny. Ale szczepienia nie są obowiązkowe tak jak pisze Vixen. Może nie szczepić tak naprawdę wcale...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry