reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Szkoda... no pewnie że dasz [emoji6]
ja nie wiem co Gabrysia kombinuje ale ciągle teraz pcha piastki do buzi. Ciumka przy tym strasznie. Mam nadzieję ze nie boli ja nic i nie wraca to cholerstwo... [emoji24]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kulka śliczności. Jak na nią patrzę to odrazu mi się z Laurą kojarzy przez te włoski. Oby u was też nie wypadły :)
Co do bujania to lepiej nie przyzwyczajać. Wiem co mówie właśnie odzwyczajam. Od wtorku Laura zasina bez ani jednego bujnięcia i trwa to wieki!! Na szczęście nie płacze, tylko się strasznie wierci i nie może ułożyć długo do snu...mam nadzieję, że z czasem jej się poustawia wszystko i będzie zasinać ładnie tam gdzie się ją położy jak dawniej...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aaa Kulka jesli karmisz piersia to tak samo musisz sutki leczyc zeby sie nic nie przenosiło, i leczenie powinno trwać jeszcze z kilka dni po zniknięciu pleśniawek. Jeśli nawracają to dobrze by było sprawdzić czy się gdzieś nie przeniosły na układ pokarmowy.
U nas pomogła nystatyna, bo mała po wyjściu ze szpitala miała.
No i wszystko co wkłada do buzi wygotować. Grzyby giną dopiero po 20 minutach gotowania! Smoczek jeśli ma wyrzucić. Wtedy nie powinno nawracać :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Anitaka no chyba, że tak. Ale też musisz uważać. Ja Laurę bujałam może tydzień jak byliśmy w PL, bo szybciej, bo tu trzeba iść to tam no i się potem inaczej nie dało. Nawet mi nie przeszkadzało to, bo się tuliła tak fajnie, ale jak dobije do 10 kilo to już będzie za późno na oduczanie. Ręce by mi odpadły :D
Ale przyznaje że po 1,5 h usypiania mam mega ochotę ją bujnąć [emoji14] Zobaczymy jak dzisiaj zaśnie. Wczoraj na noc zasnęła w 15 minut. Mąż myślał, że bujałam bo przed popołudniem 2h zasinała!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola Laury z ta fryzurka nikt nie pobije. Ostatnie zdjęcia popristu szok ze taki szkrab może mieć taka czuprynke [emoji23] Gabi troszkę juz gubi wlosow.
Z tym leczeniem... też się smarowalam, dokładnie mylam po każdym karmieniu.
Smoczka mloda niestety nie akceptuje. Próbowałam na różne sposoby jej ''podlozyc'' zeby chociaż chwilkę odetchnąć ale nie dała się oszukać [emoji12] wyrzuca jak z procy [emoji23]
Co do lulania to u mnie nie da rady jej uśpić bez trzymania na rękach.. zasypia przy cycu albo podczas kombinacji bujania i skakania jak ma kolki. Trzymam kciuki żebyś się nie poddała i nie skusiła na lulamko na rekach [emoji12] mi kręgosłup i ręce wysiadaja a to Dopiero miesiąc za nami...
 
reklama
Oj to chyba jej się nie spiesZy do spania. Moja też nie chce spać... od 4 się wscieka i chce non stop jeść [emoji17] szkoda że nie mogę jej do chusty wsadzić to bym cokolwiek zrobiła chociażby obiad...
 
Do góry