reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ja jeszcze mam 9 tyg. Lozeczko jeszcze w pudelku ale posciel wyprana i wyprasowana tak samo ciuszki ktore kupilam. Ale reszta do prania i prasowania bedzie po swietach jak przywioze z pl chyba ze zrobie to tam razem z mama i bedzie z glowy ;) moja torba nie spakowana dopiero kapletuje. Pochodzilabym po sklepach ale slabo mi sie robi i sama wole nie chodzic. Ostatnio bylam w hoferze mialam jakies bulki i kilka innych drobiazgow na sniadanie przy kasie slabo mi sie zrobilo ale niestety nikt mnie nie przepuscil i wyszlaam ze sklepu zostawiajac towar na tasmie bo jeszcze sekunda a bym tam lezala.
 
reklama
Happy do tego w 10tym rozumie ze tez za pozno zeby sie zapisać?
Duze masz problemy z tarczycą? ...bo ja mam nie do czynność i jem chyba juz z 14lat euthyrox oj utrzymuje sie w normach raz lepiej raz gorzej ale w normie... nie chore tutaj do zadnego endykronologa tylko badania zleca mi ogólny i na tej podstawie patrzymy czy ok i czy tabletki takie jak dotychczas mam jesc. W szoku jestem trochę ze tak często masz tr kontrole..
Fajnie ze lekarz i szok przedszkole juz wybrane :-)
Staniki do karmienia jak u mnie sprawdziły sie na poczatek w Müllera,takie trójkąciki - obszyte z kazdej strony... super bawełniane, trzymaja cycuszki nawet jak karmi sie na leżąco to drugi nie wysuwa sie ani nie wylata :p a i podkoszulki z hm tez fajne, bo staniki to np teraz takie miękkie z fiszbinami z hm moge polecic.. ale to jak u reguluje sie laktacja bo poczatki to najlepiej w miękkim mi było bo w tych np z hm do karmienia jakims sposobem zastoje sie mi robiły i wogole jakims sposobem okropnie gniotły te druty po bokach ale moze Wam spasuje... Powodzenia w polowaniu na male obwody...ja tez sie oszukalam..
Spokojnej nocki życzę!
...my dziś na Arsenalu byli bo świąteczny Markt przez ten dlugi Weekend jest... taki starodawny...rycerze itp...warto zaglądnąć
 
Dziewczyny nie kupujecie biustonoszy na teraz bo po porodzie piersi zaczną produkować mleko i będziecie miały o wiele większe piersi. Ja z Cw ciąży przeszłam na F kilka dni po porodzie jak wywołałam laktacyje.
 
Ale miekkie biustonosze fajnie sie dopasowywuja. Ja normalnie mam miseczke B ale do karmienia kupuje D tak jak przy pierwszym i bylo ok ;) to fakt piersi przez pierwszy tydzien albo i dwa sa wielkie pozniej sie normuje ;) dlatego ja kupuje biustonosz miekki bez fiszbin bo najwygodniej ;)
 
anet mojemu endokrynologowi zawdzieczam ze mi ta ciaze uratowal... Po poronieniu latem wszystko sie rozlegulowalo i w 7 tygodniu mialam tsh 9. Teraz biore euthyrox 100 ale co 2 tygodnie koryguja mi dawke. Wlasnie ze wzgledu na poronienie. Po kazdej ciazy (obojetnie jak sie konczy) tarczyca troche wariuje... dlatego po porodzie wazna jest kontrola. Ciezko znalezc dobrego specjaliste. A moj lekarz rodzinny kompletnie to zlekcewazyl.
Masz na mysli szpital w 10tym? Teoretycznie do Rudolfstiftung tez mnie jeszcze wezma ;-). Na razie maz i tesciowie mnie "przekupili" i troche uspokoili.
O ja tez to znam BH obwod 70 albo 65. Na razie kupowalam w Triumph albo Palmers gdzies z dolnej szuflady... wyboru nie bylo. Zastanawiam sie czy nie poszukac stanikow ciazowych albo do karmienia w Bratyslawie. Ode mnie 50 minut samochodem.
Zupelnie zapomnialam o tym jarmarku w Arsenal. Mnie dzis maz wyciagnal do kosciola ;-). Przyszedl nawet Mikolaj do dzieci. :-)
 
wydaje mi sie, ze przy duzym biuscie nie ma takiego przeskoku. mi sie biust nawet na moment nie zmienil jak D bylo tak i jest :rofl2: fakt byly tuz po porodzie nabrzmiale, twarde, ale rozmiar mi sie nie zmienil.

@happy79 a w ktorym kosciele bylas? slyszalas moze mojego Łobuza i "dziekujemy za prezenty" :happy:
 
My bylismy na 12:30 enkplatz i tez mikolaj był :-) jej a ludzi dzis od groma było.
Happy juz rozumie, ja tez kiedys tam mialam nawet i 8 ale teraz wszytsko ok... w sumie juz pewnie jakies 13 lat zajadam ten euthyrox raz większy raz mniejszy. Powodzenia w utrzymaniu w normach tsh i wogole. Tak miałam na mysli ten w 10tym szpital, pytałaś tam czy za późno juz?
 
reklama
ja mam najblizej do Neumargareten :-) widzialam na kartce od gina, ze do Rudolfstiftung od 18 tc przyjmuja, wiec pewnie by sie miejsce znalazlo.
 
Do góry