reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wlasnie ja tez mam jutro wizyte. Juz doczekac sie nie moge jak zobacze malenstwo. Mam nadzieje ze bedzie grzeczna i nie bedzie wtedy tak brykac ;)
 
reklama
Fana witam i gratuluje :)
Co do wagi wg. usg to też słyszałam, że +/- 500g. Czasem i więcej. Koleżance przed porodem wyliczyli chłopca na 3500, a wyszedł sn 4250.
Mojamała w 36 miała obliczoną wagę na 2500 i mimo braku miejsca daje popalić. Upodobała sobie okolice lewego jajnika. Jak przyłoży to nie mogę się ruszyć :D
Piszcie, piszcie jak tam po wizytach i jak rosną dzieciaki :)
 
Wyczytałam to gdzieś w komentarzach na fb ale jak szukam w internecie to nie ma nic:) ja chodzę do pediatry do 16 bez a mieszkam w 2 to kawał drogi a ta ordynację mam pod nosem:) Ale Was tu dużo czytam cały czas tylko z pisaniem gorzej:) czytam że jest tu parę dziewczyny z chora tarczyca ja do tej pory nie miałam z tym problemu jakiś czas temu robiłam badania kontrolne i tsh mi wyszło za wysokie powiedzcie czy np przeziębienie mogło mieć na to wpływ? Bo aż się boję ze jak będziemy się chcieli starać o 2 dziecko to będzie problem :/ mam iść powtórzyć wyniki nie długo.
 
Gabi jest jakas p. Kwapinski tam ale nie wiem czy przyjmuje nowych. Pewnie trzeba zadzwonic i zapytac o nia czy mozna sie zapisac. Jak bede cos wiedziec więcej
dam znać
Pozdrowionka dla Ciebie
 
marti krwiak powinien sie wchlonac. Nie martw sie tylko czesciej odpoczywaj.

A ja wczoraj mialam prenatalne. Usg wyszlo bardzo dobrze. Lekarz widzi chlopaka ale to jeszcze wczesnie... Pobrali tez krew. Mieli zadzwonic dzis gdyby wyniki byly nie za dobre... na razie cisza.

gabi a ile masz tsh? Powiedz to swojemu lekarzowi jak zaczniecie sie starac. Najczesciej nie ma problemow z dopasowaniem lekow. Najwazniejsze, ze wiesz o tarczycy.
 
Happy coś ponad 4 byłam z tym u lekarza i mi powiedział że po wynikach widzi że mam oslabiony organizm i trzeba powtórzyć wyniki i ze nie ma przeciwwskazań na staranie się o dziecko i jak on to ujol że mogę dac mężowi trochę przyjemnosci :p. Co ciekawe ja pochodzę z gór i nigdy nie miałam problemu z niedoczynnoscia i mąż też, mieszkamy tu on 3 lata ja 2 i on już dostał tabletki i bierze od 4 miesięcy. Chyba klimat nie korzystny dla nas hehe...:)
 
Moi znajomi z Pl tez oboje biora euthyrox odkad mieszkaja w Austrii. W mojej rodzinie nikt nie mial chorej tarczycy. Cos nam porzeprowadzka nie posluzyla ;-). Albo to stres... Wydaje mi sie ze jak kolejne wyniki znow pokaza tsh powyzej 4 to na pewno cos powinnas brac.
 
reklama
Do góry