mojadzidzia
Fanka BB :)
kasia8118 to sylwia chyba najlepiej bedzie wiedziala
ja wiem napewno ze w st lukas dziecko moze wejsc na chwile,przynajmniej tak bylo napisane w poczekalni 
ja wiem napewno ze w st lukas dziecko moze wejsc na chwile,przynajmniej tak bylo napisane w poczekalni 


zapomniałam
.Dzisiaj na przykład wstał krótko po tacie po 5rano
.I zasnął jeszcze na niecałą godzine
.