tynia i wiki
Fanka BB :)
czesc dziwczyny to moze ja sie przywitam wlasnie skonczylam czytac co napisalyscie bylo tego troszke :-)to ubranko na chrzest jest swietne tylko ja kupilam sama szate i wyszyla m wszytko sama wkoncu krawcowa jestem;-);-)siec kupil chrzesny ja sztke kupilam bardzo wczesnie wiec chcrzesna miala z glowy:-)

.Sprawdzałam na allegro ten model ale z innym obiciem (inny kolor)model 2009 kosztuje koło 980zł a fiotelik około 380zł.Więc myśle że nie mam czego żałowac
:-).
.Tata usypia małego bo o 17 mamy wychodne
