• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam dziewczynki z rana. Moja Mati już zdrowa, przynajmniej nie ma gorączki.
Jstysiak to co to za mieszkanie na Thorton ze złota? Coś niemożliwe chyba.

Oleska a Tobie naprawdę fajne się trafiło. Nie napisałaś chyba z jakiej firmy dostałaś. A ile czekałaś?:baffled::-D
 
Witam się i ja :tak:.Oj nie chciało mi się dzisiaj wstac ale Krystian twardziel przychodził pomnie co pare minut i ściągał zemnie pościel :hmm:.Tak długo aż wstałam:-(.Za oknem spokojnie nie słychac wiatru oby pogoda była względna bo czeka mnie dzisiaj długi spacerek:tak:.A jakie wy macie plany na dzisiaj?Sylwia.m a co się z tobą dzieje?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry