reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z cukrzyca

reklama
Cześć wszystkim. :)
Jestem tutaj pierwszy raz. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Lekarz skierował mnie na badania ogólne. Wszystko wyszło ok, poza glukozą, więc musiałam zrobić krzywą. Wyniki wyszły 97/110/75. Lekarz oznajmił mi że mam cukrzycę mimo, że w krzywej po podaniu glukozy wyszło ok. Denerwuje się czy rzeczywiście dolega mi cukrzyca czy tylko naciąganie przez lekarza, bo zaznaczę, że chodzę prywatnie, niemal co 2 tygodnie.
 
reklama
Cześć wszystkim. :)
Jestem tutaj pierwszy raz. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Lekarz skierował mnie na badania ogólne. Wszystko wyszło ok, poza glukozą, więc musiałam zrobić krzywą. Wyniki wyszły 97/110/75. Lekarz oznajmił mi że mam cukrzycę mimo, że w krzywej po podaniu glukozy wyszło ok. Denerwuje się czy rzeczywiście dolega mi cukrzyca czy tylko naciąganie przez lekarza, bo zaznaczę, że chodzę prywatnie, niemal co 2 tygodnie.
Ostatnia krzywa świadczy o większym wyrzucie insuliny..gdy w twj sytuacji powinna byc w miare równa z początkiem krzywej...ja mialam taka krzywa przy hipoglikemii wtornej tzn po posilkowej..warto zrobic tez krzywa insulinowa bo często problem tkwi w insulinie nie w glukozie
 
Cześć wszystkim, mi również wyszła cukrzyca w badaniu krzywej cukrowej, dostałam glukometr i zalecenia diety z niskim indeksem glikemicznym, do kontroli za miesiąc.
 
Do góry