reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Aleksandra, mój mąż rozciął sobie nogę w dwóch miejscach piłą dwa lata temu na piszczeli, na szczęście od przodu i zatrzymała się na kości.
Mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze i szybko się zagoi

Dziewczyny, ile kosztują dady w biedronce r.5?
 
Beti dady chyba sa wszystkie w tej samej cenie ok30 teraz 29, coś tam .
Patrycjo czuc piekną wiosne dzisiaj spcerowalam mały pierwszy raz na swoich nóżkach ach ale miał frajdę :)

Wrociłam z męzulkiem tydzień z głowy z robota jak nie więcej . rozciął całe kolano że tak powiem do kości
confused.png
.
He ale dzielny założyli 7 szwów i siedzi w domku
smile.png
, chociaz widze że cierpi bardzo brrr
 
Hej dziewczyny, pokazuję się na chwilkę, zeby powiedzieć, ze zyjemy, tylko niedługo się przeprowadzamy i małe zamieszanie mamy. Jak się ogarnę na nowym miejscu to się będę częściej pojawiać, na razie przeraża mnie widmo pakowania :crazy:Nulini gratuluję :tak: Wiedziałam, ze dasz sobie radę ;-)Aleksandra zdrówka dla męża, niech się szybko goi.Jak jutro się dogadamy z facetem to dam Wam znać. uściski dla wszystkich :-)
 
reklama
Do góry