reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
dziewczyny mam do was pytanie ..moja kolezanka jest w Pl..jej maz..na wyspie .. chyba gdzies kolo belfastu...i ona jest pewna ze bierze kase na dziecko a ona nic z tego nie ma... chce sprawdzic to z Pl.. gdzie ma pismo wyslac. i czy moze to sprawdzic... i czy jest mozliwosc aby to onaw Pl dostawala ta kase a nie on..?? pomozcie..sprawa pilna i powazna..
 
dziewczyny mam do was pytanie ..moja kolezanka jest w Pl..jej maz..na wyspie .. chyba gdzies kolo belfastu...i ona jest pewna ze bierze kase na dziecko a ona nic z tego nie ma... chce sprawdzic to z Pl.. gdzie ma pismo wyslac. i czy moze to sprawdzic... i czy jest mozliwosc aby to onaw Pl dostawala ta kase a nie on..?? pomozcie..sprawa pilna i powazna..

Jesli to gdzies pod Belfastem to juz inne panstwo i inne regulacje. Moze zapytaj na mamach z Anglii.
W przypadku Irlandii jesli matka jest tutaj ona dostaje pieniedze, jesli natomiast jest tylko maz..to niestety on dostaje na swoje konto.
 
Witajcie, jestem mamą 19 miesięcznego chłopczyka, chętni spotkam sie z mamami z Dublina, może z okolicy, jeśli takowe są. Mieszkamy na d 8 synkowi brakuje rówieśników, a mi towarzystwa.
Pozdrawiamy:)
 
czesc asia bardzo chetnie sie spotkam z toba ja tez mam synka i ma 21 miesiecy my mieszkamy d6 a dokladnie rathmines bede w dublinie za tydzien bo obecnie jestem w polsce wiec zapraszamy do nas
 
Czesc dziewczyny! W sierpniu planuje wrocic do pracy i nie mam poki co pojecia czy wyslac malego do zlobka, czy wynajac nianie. Orientujecie sie moze gdzie w centrum Dublina sa jakies zlobki? Chodzi mi glownie o Dublin1. I jaka jest cena opieki nad maluszkiem w godz.8-16?
 
reklama
Do góry