reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Dzieki za odpowiedz! No nic, jutro moze pojde do Citizens Information Center i poprosze o jakas liste zarejestroeanych zlobkow i...rozpoczne poszukiwania. Moze cos sie znajdzie dla mojego malego, jesli nie od sierpnia to moze chociaz od listopada...najwyzej poprosze siostre i zajmie sie brzdacem do tego czasu...
 
reklama
Witam wszystkie mamusie z Dublina :)
Już niedługo dołącze do Waszego grona, bo jestem w 7 tygodniu ciąży :) Jestem taka szczęśliwa :) Jutro wybieram się na pierwszą wizytę do polskiego ginekologa. Słyszałam, że jak najszybciej muszę się zapisac do GP, a potem wybrac szpital. Może polecicie mi jakiegoś lekarza? W jakich szpitalach rodziłyście? Jak wrażenia ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Was i maluszki :)
 
hej Dziewczyny, jestem poczatkujaca mama z Dublina, nasz synek ma 7 tygodni i chetnie nawiaze kontakt z innymi mamami z dublina:) mieszkamy w dublin17 (clare hall), czy ktos moze mieszka niedaleko? pozdrawiam goraco!! Magda

hej Chicaaa, gratulacje:) to wielka radosc byc mama, sama zobaczysz jak pieknie bedziesz rokwitac a potem czuc Malenstwo pod sercem. co do szpitala to ja rodzilam w National Maternity Hospital na Holles Street i zdecydowanie moge polecic ten szpital. Nasz synek przyszedl na swiat w sposob naturalny 7 tygodni temu, wazac 3700 kg i oboje czujemy sie bardzo dobrze. Szpital nastawiony jest na dobro dziecka i mamy (promuja karmienie piersia, dziecko jest z Toba od momentu urodzenia, maja cala game srodkow znieczulajacych gdy ich potrzebujesz) polecam zapisac sie do szkoly rodzenia (mi pomogla oswoic sie ze szpitalem, samym porodem, poznac procedury itd.) Chodzila tez na joge w tym samym szpitalu (zwlaszcza pod koniec ciazy bardzo przydatna). Pozdrawiamy goraco: Magda i Kajtus
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Chicaaa, gratulacje:) to wielka radosc byc mama, sama zobaczysz jak pieknie bedziesz rokwitac a potem czuc Malenstwo pod sercem. co do szpitala to ja rodzilam w National Maternity Hospital na Holles Street i zdecydowanie moge polecic ten szpital. Nasz synek przyszedl na swiat w sposob naturalny 7 tygodni temu, wazac 3700 kg i oboje czujemy sie bardzo dobrze. Szpital nastawiony jest na dobro dziecka i mamy (promuja karmienie piersia, dziecko jest z Toba od momentu urodzenia, maja cala game srodkow znieczulajacych gdy ich potrzebujesz) polecam zapisac sie do szkoly rodzenia (mi pomogla oswoic sie ze szpitalem, samym porodem, poznac procedury itd.) Chodzila tez na joge w tym samym szpitalu (zwlaszcza pod koniec ciazy bardzo przydatna). Pozdrawiamy goraco: Magda i Kajtus
Meggich dziękuję za info :) Ten szpital znajduje się niedaleko centrum, blisko więzienia?? A możesz polecic mi jakiegoś GP? Bo muszę w końcu się do niego zgłosic :) Ile razy w trakcie ciąży miałaś robione darmowe USG? Pozdrawiam Ciebie i maluszka :)
 
Chicaaa prosze bardzo, chetnie sluze rada bo sama takze na poczatku bylam zagubiona. Co do usg to wedlug standardow robia 1 darmowe usg (zazwyczaj okolo 20 tyg, tzn polowkowe) bo na wiecej nie maja srodkow ani staffu (jak mi wytlumaczono)- to usg jest bardzo dokladne i wtedy mozna takze poznac plec dzieciatka. Ja mialam 2 usg bo pod koniec ciazy nie czulam ruchow dziecka i pojechalam do szpiatala i wtedy zrobili mi kolejne usg, wiec jesli jest jakies zagrozenie to na pewno podejmuja potrzebne srodki ostroznosci.
Co do GP, to za bardzo nie mam kogo polecic, bo w wersji public za kazdym razem w szpitalu przyjmowal mnie ktos inny (konsultant) a dodatkowo chodzilam do Medicusa, do dr Cwojdzinskiego ale on juz niestety do Polski wrocil:(
A szpital znajduje sie w centrum po stronie poludniowej, niedaleko parku Merion Square.
Pozdrawiam i zycze dobrej nocy :)
 
reklama
Do góry