reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

nie przejmuj się,jedz normalnie wszystko na co masz ochote i pamietaj że jesz dla dwojga a nie za dwoje :):):):)
a jak bedziesz miała szanse karmienia piersia to szybciej schudniesz,bo jak sie karmi to szybciej wraca sie do poprzedniej sylwetki.
 
reklama
hej mamuśka! właśnie wróciłam z laboratorium,wampiry aż z dwóch rąk mi krew pobierali,ale ja mam cienkie żyły,masakra,a tu jeszcze tyle pobran przede mną,wyniki w poniedziałek popołudniu,a dziś jeszcze ale to popoludniu jade do kliniki,w której mam rodzić na jakieś badania,poznam nowych lekarzy,ciekawe ile tym razme zapłacę za badania,ta ciąża puści mnie z torbami jak tak dalej pójdzie,hihihi,ciągle tylko badania i ciągle tylko wizyty i ciągle tylko trzeba płacić,cóż z tego ze securite sociale zwraca,ileż trzeba się miesięcy uczekać żeby zrobili przelew na konto,badania które miałam robione w listopadzie do tej pory mi nie zwrócili,chyba w poniedziałek sie pójdę dowiedzieć o te zwroty bo żeby sobie czasem o mnie nie zapomnieli:)
pozdro
odezwe się wieczorkiem albo jutro:)
buziaki
 
hej hej,
a wiesz że ja całkiem zapomniałam jak to jest w FR z lekarzami itp.FAktycznie że za wszystko trzeba płacić ,ja tutaj mam wszystko za darmo w czasie ciąży i do roku czasu po ciąży.Niezle nie:happy: Co kraj to obyczaj,tutaj opiekuje się Tobą położna i nie masz żadnych wizyt u gina czyli żadnych badań ginekologicznych,czasem to dobrze czasem nie zabardzo.Jeśli chodzi np o USG to tylko miałam 3 w czasie ciąży,tutejsi lekarze uważają że taka ingerencja jest niepotrzebna,a 100% nie jest dowiedzione że to jest bezpieczne zaglądać do dzidziusia za często,no ja jak większość polek,oczywiście robiłam usg dodatkowe będąc w Polsce.
Pewnie jeszcze troszke i będziesz czuła jak porusza się twoje maleństwo ;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
pozdrowionka
miłego wieczorku
buzka pa
 
troche mnie tu nie było,w pt miałam badania,wyszły ok,popołudniu biegnę do laboratorium odebrać wyniki,dobrze masz że za nic nie płacisz,mnie czasem koszty wizyt przerażają:)
 
cześć,cześć,
a to ciekawe z tym Twoim USG :szok:
U mnie położna wyliczyła na 11 listopad poród,a USG pokazało 7 listopad,a moja gwiazda przyszła na świat 9 listopada,dokladnie ja sobie tę date wyliczyłam heheheh.
U nas ostatnio śnieżek popruszył,chociaż przez chwilke poczułam się tak jak w Polsce hihihihi.
Właśnie jestem w trakcie poszukiwania fotelika samochodowego super wygodnego,ponieważ wybieramy się do PL w marcu,nawet znalazłam całkiem niezły taki co rozkłada się do leżacego,chyba go kupimy,niech ta nasza dziedzina jedzie wygodnie :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
pozdrowionka
 
hej mamusku:)miałam problemy z kompem i prawie dwa tyg nie zaglądałam na babyboom
co tam u ciebie?
fotelik kupiony?pozdrawiam

p.s.u mnie wszystko ok!
 
hej hej
wszystko u nas ok,fotelik kupiony,tylko podróż do Polski nie wypaliła ze wzgledu na pogode,a dzisiaj np w polsce jest super pogoda a u nas pada śnieg heheheheh
jedziemy na wielkanoc :)
co u ciebie??? Jak samopoczucie??? jak dziecinka? wiesz już jaka płeć?
pozdrowionka
 
reklama
Do góry