reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

ANTYLOPKA JA MIESZKAM W SURESNES!!!! do puteaux mam jakeis 10min soacerkiem, oczywiscie zalezy w jakiej czesci miasta mieszkasz :)
jak masz jakies pytania to pisz prywatnie, bo tutaj w sumie rzadko wchodze, bo malo nas i niweile ( niestety) sie dzieje
pozdrawiam!
 
reklama
Hej. ja jestem wędrująca mama :-) Raz mieszkam w Fr raz w Pl. W zależności od pracy męża. Mam rocznego synka.
Może udało by się by ten watek trochę ruszył. Bo ja nie raz tu zaglądałam ale cisza straszna wiec się nie wychylałam.
 
Hej dziewczyny, ja już od 11 lat mieszkam na południu Francji. Mam 10 miesięcznego synka. Pozdrawiam was wszystkie!
 

Załączniki

  • DSC03442.jpg
    DSC03442.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 39
Witam wszystkie mamy! :)

Ja również mieszkam z mężem i naszym rocznym synkiem we Francji w Saint Chamond koło Saint Etienne i jakies 44 km od LYON :tak:czy jest tu jakaś mamusia z tych okolic??

Gorąco pozdrawiam :-)
 
ojej jaki cud! cos sie tu ruszylo, a juz przestalam zagladac!!!!!!!!
mam nadzieje, ze ebdzie nas coraz wiecej :)
ja mieszkam 4km od paryza w 92 departamencie

marys a ty gdzie dokladnie mieszkasz? ktore z was maja plan zostac tu na stale????

co to jest szczepienie MMR? ja mam poltorarocznego synka, ale nie wiem o jakim szczepieniu mowisz!
 
MMR to odra,świnka i różyczka. To ok 13 msc życia sie szczepi. pewnie juz szczepiłaś.
I ja mam zagwozdkę. Bo w Pl szczepi sie ta szczepionka tylko raz. W Fr sie powtarza szczepienie po upływie ok roku. i nie wiem co robić. Czy powtarzać czy nie. Bo tu jest to nieobowiązkowe szczepienie tylko zalecane. W Pl to obowiązkowo sie szczepi.
Ja w Fr jeszcze nie wiem czy zostanę. Mój mąż tu pracuje i on by chciał tu osiąść na stałe. Ja jakoś chyba bardziej tęsknie do Pl. Ale czas pokarze jaka decyzja będzie ostateczna.
Na razie wyjeżdżamy na wakacje do PL.
W tej chwili mieszkam niedaleko Nemours.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W koncu sie ruszylo to forum!!!!:-)
ja mieszkam od 7miesiecy w paryzu w 8 arr
mam corke dwuletnia
pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry