reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia gratuluje!!!!
Ale nas trzymasz w niepewnosci:) A twój mąz wie?:)
Kurcze mi tez okres sie chyba spóznia ale niby mam implant wiec nie wydaje mi sie zebym byla w ciazy:/ Ale w tamtym mies tez mi sie spóżnial i robilam test(o czym wam nie mówilam hihi)i wyszło że nie.
Ok chata posprzatana , teraz szybki prysznic i lece w teren:)
 
reklama
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)Misia GRATULACJE!!!!!!!!ale super wiesci.Strasznie sie ciesze,ze tak szybciutko sie Wam udalo:-);-)Oby dzidzia rosla zdrowo:tak:
Tez juz bym chciala:tak:
Wogole to witam.Tak sie ucieszylam z wiadomosci od Misi ze zapomnialam sie przywitac
Pogoda na dworze super.Moje dziecie padlo po tym jak nawiedzila nas znajoma irlandka z trojka chlopcow,wiec bylo glosno.Jak moje dziecie wstanie to mam w planach przejsc sie spacerkiem do monkey busines co by sie wyszalal.Moze ktorac mamunie dolaczy-czy wszystkie dzis plazuja:-)?
Lubiczanka fajnie,ze masz materac bo go nadal potrzebuje.Tylko,ze Ty tak daleko od Galway a mi trzeba tego materaca na czartek:-(

 
ello!
zyje kamcia,zyje,ale wiadomo jak to w PL-ciezko do kompa zasiasc;-)Poza tym po poludniu mialo padac,wiec korzystalam z pogody i wybylysmy na rejony;-)
Misia-
gratulacje ogromne!szybko poszlo!;-):-)Spokojnej ciazy zycze!

Moja mala jakos sie nie kwapi do drzemek.Jedynie wczoraj padla po poludniu,a tak zawsze w zoku przysypia na chwil pare:szok:Sie porobilo.I oczywiscie nadal czekam na zeby.Widze,ze Ania asienki ma juz ladny zestaw:happy:mnie Wikta niedlugo suty odgryzie...
lece bo zaraz dom babci zrujnuje..Milego dnia!
 
No dobra....pod naporem z testem w reku udalam sie do kibla i oglaszam wszem i wobec ze jestem w ciazy...AMEN


Gratulacje:-):-):-)

.I oczywiscie nadal czekam na zeby.Widze,ze Ania asienki ma juz ladny zestaw:happy:mnie Wikta niedlugo suty odgryzie...
lece bo zaraz dom babci zrujnuje..Milego dnia!
No ma, ma i kolejne idą:-)


My też zaraz na dwór wybywamy. Ania wciągnęła bez szemrania cały obiad, wstała radosna jak skowronek, chyba w końcu odespała cały zeszły tydzień i humorek jej dopisuje i mnie nie męczy:rofl2:. Na razie gryzie puzzle i się ślini:-p
 
MISIA ogromna gratulacje, duzo zdrowka teraz dla dwoch serduszek
Witam siec
U nas slonecznie. Dzis mielismy wizyte pani z healthy center i nasza Majusia m juz 61cm i wazy 5900, rosnie na tym sztucznym mleku jak cholerka :)
Narobilyscie mi ochoty tymi krokietami,bo ciagle gdzies tutaj o nich czytam i teraz za mna chodza, no ale tak sie dzis trafilo ze obejde sie smakiem, bo zostalam sie bez kluczy od domu i nawet do sklepu nie moge wyskoczyc
 
Misia :-) :-) :-)
Ogromne gratulacje!!!
Tak za pierwszymnrazem ale zloty strzal a ktos tu pisal ostatnio ze ma slaba plodnosc ;-)
To pewnie z A szalejecie ze szczescia :-)
Chcialam ci ppgratulowac telefonicznie ale jal zwylle tel nie odbierasz pewnie wyciszony :-p
Zycze spokojnej bezproblemowej ciazy
A moze to blizniaki...? ;-)
 
reklama
Do góry