reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko w sumie Matt i tak nieźle sobie radzi z bólem.Po prostu gryzie,szarpie wszystko co się da,ślini się okropnie,widac,że strasznie go swędzi,ale nie marudzi bardzo,tylko nie chce za bardzo łyżeczką jeśc a już mu szło tak ładnie.:sorry2:Tylko ten raz w nocy tak się strasznie darł ale teraz mu daję przed snem czopek i Nurofen,do tego krople do nosa i śpi jak mops bez stęknięcia:tak:Bardzo mu też katar dokucza,kicha a z każdym kichnięciem gluty na pół twarzy wylatują:baffled:Żelem smaruję,ale nie widzę żadnej różnicy:no:Męczy się to widac ale i tak jest grzeczny i kochany:tak:Na prawdę Radek straaasznie mi dawał do wiwatu przy zębach,a Matt jakby ...cierpi w samotności i nikogo nie obarcza swoim bólem:-DTylko strasznie mi go żal,bidulek mamy:sorry2:
 
reklama
Hej:-)
Tichonek-zyjeta,zyjeta!!! Dzis pierwszy raz od dluzszego czasu wybralam sie z N na porzadny spacer:tak::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Wyglada na to, ze wracamy do zywych.:-D
Jak nic nie wypadnie to moze w przyszlym tygodniu zorganizujemy jakies spotkanko???
Mam nadzieje, ze dziewczynki nadal jestescie chetne...
Tichonek-oby ci nie zlikwidowali tego kursu, bo szkoda by bylo.. ja swoj zaczynam next week:happy:
Ania-gratki dla Lenki!!!
Barmanko- fajne garnki mozna znalezc w tk maxxie (w blanch) :-)
 
Hej:-)Ja dopiero laptopa wlączyłam.Dzionek jakoś szybko minął.Wczesniej byłam w Centrum Handlowym u Nas,przy okazji spacerek z Igorkiem.:tak:Pozniej Aniaa mnie odwiedziła z Lenka.:tak::tak:I tak zleciało.
Renni super ze dochodzicie do siebie.
Tichonku szkoda Matiego,namęczy sie przy ząbkach.Jestem ciekawa jak tam bedzie u mojego Igorka,jak mu beda szły.
Gastone dobrze że nic sie nie stało,ja to gazu nie lubie.
Barmanko a urodzinki mam 16listopada.
Asienko drzwi sa zawsze otwarte,więc mozesz przychodzić.:tak:na kawke.
No dobra zmykam.Miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
Madbebe dzięki:-)Nie wiedziałam o tym uszkodzeniu,ale już znalazłam:tak:
Dziewczynki i ja na spotkanko chętna,ale poniedziałek i wtorek nie mogę.No i oczywiście dla mnie lepiej z rana,żebym zdążyła po Radka do szkoły:sorry2:
 
Thanx dziewczynki!
No to fajnie, ze jestescie nadal chetne, mi sroda i piatek pasuje jakby co:-)
aniu- imieninkowy buziaczek dla Lenki
 
reklama
Do góry