reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Fakt dzis strasznie zmienna pogoda i w sumie nie wiadomo jak sie ubrac. Ale to tu raczej norma:baffled:
Misia pewnie juz Alexem tak wzruszona, przejeta i zapatrzona i .... ze na chwilke o nas zapomniala.:-)Moze pozniej beda jakies wiesci, tez czekam z niecierpliwoscia:happy2:

A jakie plany na dzis macie bo ja mam ochote na blogie lenistwo bo dawno go nie mialam. Tylko musze jaka zupke dla mlodego upichcic i jestem wolna. A mam leciec do banku a tak mi sie nie chce...:sorry2:az wstyd :zawstydzona/y:
 
reklama
wtam dziewczynki, Misia wzieła nas na przetrzymanie:-) pewnie juz po wszystkim:tak:
u mnie troche słonka troche deszczu:sorry2:
jade dzisiaj do Polski i pewnie nie bede zaglądac tak często bo pózniej mamuśka wraca ze mną i będzie zwiedzac Irlandie:-D
jak mozecie to dajcie namiary na jakies fajne miejsca, plaże itp

miłego dnia:-)
 
MartaF w Lahinch jest piękna plaża:-D no i po drodze już w sumie to jest Liscannor ale są Klify.... ale to napewno wiesz gdzie jest :-p
no i pięknie jest też w Kilkee.... też są tam klify....
ale nie wiem czy mieszkasz blisko? bo jak w North Ireland albo koło Dublina to musiałabyś całą Irlandię przejechać
 
Hej hej
już wam piszę, nie mogłam wcześniej, bo Emma od 7 rano przysypia na kilka minut i zaczyna płakać
no wiec
Misia urodziła wczoraj o 23:50
Alex ważył 3560g i 53cm, ma głowę pelną długich czarnych włosów
:-)

GRATULACJE MISIA!!!!!!
 
No to z Alexa nawet klocuszek :-)

Misia Gratulacje z okazji narodzin syneczka
!!!!
504.jpg
 
reklama
MartaF w Lahinch jest piękna plaża:-D no i po drodze już w sumie to jest Liscannor ale są Klify.... ale to napewno wiesz gdzie jest :-p
no i pięknie jest też w Kilkee.... też są tam klify....
ale nie wiem czy mieszkasz blisko? bo jak w North Ireland albo koło Dublina to musiałabyś całą Irlandię przejechać
dzięki, mieszkam w Cashel co.Tipperary:-) i na klify napewno sie wybierzemy to zajedziemy

MISIA GRATULACJE!!!;-)
 
Do góry