reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka
Dziewczyny ja z pytankiem robila ktoras z Was tu w Irladnii Prawo Jazdy.Wiecie jak to dokladnie tu jest .
Wiem ze najpierw musze zdac teoretyczny egz a co dalej czy moge odrazu sie zapisac na praktyczny czy musze czekac 2 lata na egz.Bede wdzieczna z informacje.Pozdrawiam
 
reklama
chocolate gratuluje coreczki!Mam nadzieje, ze to rozowe siedzenie (fisher price) sie przyda :-)

iwka ja zdawalam tu prawko. Zdajesz test teoretyczny i na wlasna reke uczysz sie jezdzic, mozesz z instruktorem(ok 35euro za godzine) lub z kims znajomym.Jak masz L, to zawsze musisz jezdzic z kims kto ma pelne prawo jazdy od 2 lat. Na egzamin z jazdy mozesz zapisac sie kiedy chcesz, czekasz od 2 do 8 miesiecy. Provisional licence jest wazne 2 lata, ale mozesz sobie je przedluzac ile chcesz. Zdajesz egzamin kiedy czujesz sie juz pewna siebie.
 
Larcia a czy orientujesz sie w sprawie ubezpieczenia auta z L ??? slyszalam ze jest drogo????

Ja marze o prawku. Za mna 3 nieudane proby w Polsce, Wlasnie mi przepadly testy, wiec we wrzesniu znow zdaje a potem znow czeakania na egz z jazd. Tak sobie mysle, ze moze tu bym szybciej to prawko zdobyla.
 
Dziewczyny, czy ktoras byla moze w SEALIFE w Bray. Napiszcie cos, czy opłaca sie jechac, jak dla mnie ponad 100 km? Co można zobaczyć?
 
Dziewczyny, czy ktoras byla moze w SEALIFE w Bray. Napiszcie cos, czy opłaca sie jechac, jak dla mnie ponad 100 km? Co można zobaczyć?

Osobiście nie byliśmy, przechodziliśmy obok tego, ale znajomi byli i mówili że kicha.Małe i mało mają, jak na wyprawę 100 km to na pewno nie warto :no:
 
salome to zalezy w jakiej firmie. Jesli chodzi o "L" to polecam firme Axa, ale wysokosc ubezpieczenia zalezy ile czasu masz juz prawko(obojetnie jakie),czy irlandzkie czy polskie, od silnika, rocznika auta itp. Mi wychodzi(wciaz mam L, na egzamin czekam) ok 1300 rocznie, dodam, ze nie mam podstawowego ubezpieczenia, ale to lepsze.Wiec nie jest az tak drogo.Po roku cena sie zmniejsza :-)
 
hej dziewczyny,
Aninieczka Ty masz monitor oddechu, ale wiem ze jest pare mam ktore pisały ze maja kamerke.......chcemy cos kupic ale nie wiem co bedzie lepsze........chce Matylde zostawiac w łozeczku na gorze gdy spi i nie wiem czy lepiej kupic kamerke czy monitor oddechu??na kamerze bede ją widziec ale ten monitor to chyba bezpieczneijszy......jak to działa??kłade dziecko bezpośrednio na tych ,,płytkach,, ??
 
reklama
Do góry