reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ewelcia ja dostałam takie P45 takie żółte na jednym arkuszu tylko tak?? może to są jakieś nowe formy teraz nie wiem :confused:
Dzięki dziewczyny ja też mam nadzieję że to już szybko pójdzie :tak: Kasia z tym tygodniem to poleciałaś kochana ;-)
 
reklama
Puletta dokladnie tak....
I co pozniej nie dostalas tego innego,wiesz o to normalne mi chodzi?
Bo ja zwalnialam sie 10wrzesnia i mialam to "stare".
I co to jest normalne P45 czy tylko takie do socjala,podkladka pod list?
 
Hello!
Odprowadziłam Radka do przedszkola,przebrałam w pidżamkę bo dziś pidżamowy dzień mają i powrót do domu i moje koffane forum:-D
W sumie,tak myślę,że jakbym miała auto to dziś rano Radek prosto z łóżka mógłby do przedszkola jechać:-D
Pogodę mamy do bani:no:Ale ciepło,że się normalnie zgotowałam:dry:
No i jak Wam się podobał liść Hanki?Słabiutki jakiś taki,co?Myślałam,ze będzie porządniejszy;-)
 
Witam

Boczuś z cebulką się usmażyły bo dziś fasolowa.

Tichonku ja też jestem zawiedziona wczorajszym odcinkiem.Myślałam,że będą się prac na tej stacji benzynowej a tutaj tylko liścik :dry::-D

ewelcia niech już Ci będzie :-D
Ja też dostałam żółte :-p ale ma jeszcze doczepioną kartę różową,tak jakby kalkę :dry:

Pauletta idź że rodź bo ja przegram zakład :wściekła/y:

KasiaIrlandka a może ja Ci nie będę przeszkadzała w pakowaniu? Bo jeśli już to piątek bo w czwartek chyba Tuam nas czeka :sorry2:
A członek dziś pospał do 7:30 i jak młody Bóg do pracy zawinął :-D
Ale od jutra off na pięc dni :tak:


Marta ale jaja z tymi oponami :szok:
Oby następnym nie chciało się strzelac :tak::tak:
 
Witam Panie:)

zajrzalam sprawdzic ,jak tam Paluetta ,ale widze ,ze sie trzyma te Jej dziecie rekami i nogami:)
Ps.Mnie czop odszedl ze 2-3 tyg przed porodem.......no ale chyba Ciebie sie to nie tyczy,bos Ty juz przeterminowana:)
 
reklama
Hello!

No i jak Wam się podobał liść Hanki?Słabiutki jakiś taki,co?Myślałam,ze będzie porządniejszy;-)
Tez liczylam na jakis porzadny fight, ciaganie sie za wlosy po stacji.. a tu taki mdly listek.. ech...
KasiaIrlandka a może ja Ci nie będę przeszkadzała w pakowaniu? Bo jeśli już to piątek bo w czwartek chyba Tuam nas czeka :sorry2:
A członek dziś pospał do 7:30 i jak młody Bóg do pracy zawinął :-D
Ale od jutra off na pięc dni :tak:
:tak::tak:
Aniu - w piatek moj K bedzie zegnal kolegow w pracy.. nie musze chyba mowic jak to bedzie wygladac ;).. jak masz czas i ochote to moze w sobote?? :)


Zobacz załącznik 225324no dobra Kaja i Natalia sie zameldowaly a reszta?

a te sliczna fotke udoskonalila nasza AINE:) sliczna prawda?jeszcze w wersji kolorowej mam:)
Aga - moja Olcia ma taka sama czapke : ) i rownie slodko w niej wyglada. :)
 
Do góry