reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku glowa do gory, podejdz do tego jak ja po wypadku mojego G. najwazniejsze ze on caly auto to rzecz nabyta, pomysl ze gorzej bys sie martwila gdyby to jemu cos sie stalo.

Didi fajnie to moze na herbatke kiedys wdepniesz, albo na kawe chociaz ja jak na razie kawe odpuscilam

Ide jutro na 2 test do lekarza, (nie wiem po co 2 test ciazowy z moczu) mam nadzieje ze wszystko w porzadku. No i jak tak to sie zapisze do gina jakiegos na badanie. Rany al;e ja panikuje kurde normalnei wymyslilam sobie ze moze sie jutro okazac ze jednak nei jestem w ciazy, ale to chyba niemozliwe skoro 3 rozne testy tydzien temu pokazaly ze jestem.O matko moj mnei by chyba zabil jakby takie glupoty uslyszal
 
reklama
Czort z tym autem,ja się bardziej samym faktem stłuczki przejęłam:sorry:Jak z daleka widziałam,że P dłuższy czas z auta nie wysiada to mi się nogi ugięły:-(Wystraszyłam się na maksa,a on po prostu drzwi nie mógł ze swojej strony otworzyć:sorry:I wyszedł od pasażera.
Aniaa dzięki:tak:W razie czego są jeszcze taksówki:sorry:
Anineczko auta nie dostaniemy:no:P nie jest w ubezpieczeniach pozostałych aut firmowych bo on nie pracuje tam jako kierowca,tylko to auto dostał na własny użytek i do ubezpieczenia został dopisany:sorry:A babka to raczej była babcią conajmniej jednego z tych chłopców:sorry:Bo słyszałam jak do niej babciu mówił.Drugi nie wiem,może po znajomości woziła komuś:sorry:I jeszcze do rodziców tego trzeciego dziecka z naszego osiedla dzwoniła,że nie może podjechać teraz...Że też rodzice pozwalają na takie wożenie bez fotelika:no:A chłopaki takie w wieku Twojego Antka czy mojego Radka:sorry:Babka do mnie zaczęła tam coś zagadywać,że hamowała,ale ją tak zniosło i w ogóle....Może chciała na mnie wpłynąć,żeby jakoś się po kościach rozeszło:sorry:Takie wrażanie odniosłam:sorry:Niestety na bogatych nie trafiła i nas też nie stać teraz to auto naprawić na swój koszt,zresztą to nie P wina:sorry:Nie musiała zapieprzać na osiedlu ponad 40km/h i ścinać zakrętu:sorry:
Z tego co P mówił to babka spanikowała i nacisnęła gwałtownie hamulec i wtedy ją zniosło,zresztą za szybko jechała,żeby można było tego uniknąć:sorry:
Niech się baba cieszy,że na Polaka trafiła bo nawet :Are You ok?nie rozumiała jak się P spytał.Zaczęła po polsku tłumaczyć i się P skapnął,że Polka:sorry:
 
helloł

Tichonku o zesz :confused2: jednak najwazniejsze ze P jest cały i zdrowy-prawda? Coś Cie wcięlo na weekend? :-p

I do nas słonko przyszło - ide pranie wywiesic.

Kamcia
mów no tu co L wymyślił ?:-p
 
tichonku masakra z tym autem, tak jak piszą dziewczyny całe szczescie ze nikomu nic sie nie stalo:tak: i dziwie sie tez rodzicom ze pozwalaja dzieciom jezdzic bez fotelikow:no:
my nie obchodzimy walentynek wole WALE DRINKI:-) :-D
 
Dopiero śniadanie zjadłam bo się tak rano przejęłam,że nic przełknąć nie mogłam:sorry:Wiecie,tak się wystraszyłam,bo widziałam z daleka ten dzwon i P tak długo z auta nie wysiadał,że nogi się pode mną ugięły:-(Macie pojęcie jak sie zdenerwowałam?A on po prostu nie mógł drzwi otworzyć od swojej strony i po chwili wyszedł od strony pasażera..
 
No i dooopa-Sandrulińska-szafę muszę zostawic dla J,bo wczoraj zaczęlismy i pojechalismy na skróty i jak się okazało zapomnieliśmy kilku ładnych śrub wkrecic w ścianke,którą ja zabudowałam...No i trzeba to rozmontowywać i na nowo-grrrrr
Tichonek-wyobrazam sobie co czułaś-aż mnie dreszcze przeszły:(((Ale promyk jest w tej burzy-nie P wina i jest caly i zdrowy
anineczko-to my raz jeszcze dziękujemy-jak mi wczoraj milo było tak sobie z kims posiedziec i pogawędzic to sobie nie wyobrażasz-a jak mój kregosłup się ucieszył;)))
Madbebe-wklejałam linka,ale zaraz specjalnie dla Ciebie zdubluje:)))-a no proszę Cię bardzo:)))
Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszna drożdżówka bez urabiania
 
Tichonku to rzeczywiscie ci sie tydzien zaczal;(ale głowa do gory dobrze ze P cały:)
A tak wogule to wszystkiego najlepszego w Dniu Sw Valentego kobitki duzo milosci w tym dniu wam zycze:)))
Moje dziecie zrobilo walentynke dla pani -szedl do szkoly dumny jak paw heeeeee:)no juz w tym wieku podkochiwac sie w nauczycielach hiioiiiiiiii
 
Wrociłam przezyłam:D

pokaze wam jaki sama zaprojektowałam:)
tatos.png


i ide poczytać co naprodukowałyście
 
Tichonku wyobrażam sobie co musiałaś czuć, ale ważne że nic sie mężowi nie stało.
Sandrulińska dobry tekst:))
Madbebe jakie ładne kolorowe suwaczki:)
patrycjabaczkowska ale bedzie dziara :)
Lubiczanko nie szalej masz dużo czasu żeby urządzić domek:)
Anieczka i jak tam M z autem??
Ja dziś miło dzień spędziłam u koleżanek:)
 
reklama
Patrycja bardzo fajny pomysł i rozczytac nie ma problemu.:-)

kamcia M podjechał pod dom fordzikiem ładnym tak więc może go przetestuję jeszcze dzisiaj ;-) Serwis jeszcze nie dzwonił,ale Marek podejrzewa jakiś wężyk czy coś,w każdym bądź razie olej zachlapał wszystko :sorry: Ale jak coś to przyjedziemy w sobotę tym zastępczym,to nie ma problemu...no albo moim ;-)

tak sobie szperałam w necie za domkiem 5 pokojowym i nic u nas nie ma :baffled: ładny znalazłam troszkę dalej,no ale troszkę za daleko do szkoły Antka ...i płot nie taki :laugh2:
Carriglea, Killenard, Co. Laois - Apartments and Houses for Rent in Killenard, Laois - Rent.ie


a mąż się spisał,piękne róże i Martini przytachał :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry