reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anieczka wooooowww L nawet szczena opadła!!!! Jaka przestrzeń i wystrój powala, aż byłoby tam strach dzieci wpuścic bo coś zdemoluja haha
Cena za tą chate nie jest wysoka, ale nie na moja kieszeń:/
Anieczka mi te domy sie nie podobaja ale szukam cały czas linki zapodałam żeby pokazać że wyboru dużego nie ma.
 
reklama
Hej ale zapodalyscie chaty masakra jakie sliczne.niestety w dublinie takie chaty to tylko marzenie za 1000 to mozna sobie wynajac ale do remontu a w mojej dzielnicy to tylko 1-2 bedroom po jakis patolach:(((
 
MEggi nie łam sie, ja też sie zawiesiłam nad tą chata, można pomażyc....
Ale ogrzej to masakra, chyba ze jest ogrzewanie podłogowe..
 
Anineczka no to zaszalalas z tymi domami :-) mi sie drugi bardziej podoba szkoda ze tak daleko...

Kamcia my tez szukamy z garazem i ciezko znalesc cos sensownego:no:
 
to teraz to juz przesadziłaś naprawdę Anineczka:-D, za taka chate 1200:szok:, chociaz to tez nie dla mnie za duzo sprzatania i po co mi po drugie 5 pokoi:-p a i jeszcze dojazd do pracy chyba bym musiala wyjechac o 4am:eek:,
moj P z Asia jutro jada oglądać chatke, szukamy z ogrzewaniem gazowym, prad mnie wykańcza za każdym razem jak widzę rachunek, zobaczymy trzymajcie kciukasy:tak:
Margaritta- pisza ze nam sie chce mieszkac w stolycy,ale cos za cos ,nie? przeciez teraz jak tak sobie odnawiasz to masz ślicznie pewnie;-)
patrycjabaczkowska- super wzorek:rofl2:
 
Witam!!!

Ale piękne domki:szok: i za jaką cenę.

Pati super tatuaż.

Rzadko do Was zaglądam, bo brakuje mi czasu. W ciągłym biegu. Dzieci, praca, dom, sprzątanie, gotowanie, karmienia.
Nie jest lekko i wiele bym dała, aby ktoś z mojej rodzinki mógł przylecieć nam pomóc.
Niestety nie mamy tak dobrze i musimy sobie radzić sami.
Są chwile, że nie wiem jak się nazywam.
Na szczęście maluszki zdrowe i pięknie się rozwijają. Zaczynają raczkować.
No i w końcu kaska się zgadza.
Nie martwię się czy wystarczy.
W marcu lecimy do Polski na 2 tygodnie i już się boję tej podróży.
Bliźniaki chyba samolot rozniosą, bo one nie usiedzą minuty, a tu 3 h.
No nic musimy to przeżyć.

Pozdrawiam Was gorąco!!!!
 
siemanko laseczki

milego dnia zycze

u mnie powrot do codziennosci.. juz buleczka w piekarniku.. pranko wstawione... maz odstawiony do pracy ..i niedlugo synus bedzie odstawiony do szkoly ..:) a mama za sprzatanie bierze sie i palenie w kominku bo zimno w domku a oleju raczej juz kupowac niebedziemy

i jak na zlosc jeszcze mi opryszczka wyszla..wrrrr:wściekła/y:
 
reklama
Hey mamusie!

My juz od godziny na nogach,teraz rozkoszuje sie poranna kawka i pora troche ogarnac w domu. My tez nie wiemy czy tankowac olej, a skonczyl sie wczoraj, dlatego narazie pale w kominku.Milego dnia!
 
Do góry