reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kanady jestescie????

reklama
Hej dziewczyny,

Chcialam Wam zyczyc Wesolych, spokojnych Swiat Bozego Narodzenia, zeby kazda znalazla chwile na odpoczynek.

Nadrobie po swietach pewnie bo jak narazie to ganialam za tym moim wspinajacym ( juz doslownie ) sie po meblach szkrabem ale mam meza w domu do nowego roku to go powykorzystuje ;)

Pozdrawiam
 
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen:Wesolych,zdrowych,Swiat Bozego Narodzenia,pociechy z dzieciaczkow,samych umiechow,troszke pieniazkow i oczywiscie zdrowka dziewczyny.
Ps.Odezwe sie po swietach :-)
 
Bernadetka,dzieki. Ja juz sie zaczynam o dziewczyny martwic, go cisza taka, a w ich rejonach spadly lodowe deszcze pozostawiajac tysiace ludzi bed pradu, a co za gym idzie bez ogrzewania... Dzis u nas -35 Zaczynam powaznie zastanawiac die NAD powrotem do UE

Sorry za literowki, ale moj telefon wife lepiej...
 
Zielona tez bym sie martwila... Kurcze lodowe deszcze to taki marznacy deszcz? Tu pogoda tez pozostawia wiele do zyczenia... Zimno, sniegu narazie nie ma i takich mrozow jak u was tez ale za to ciagle pada.... A dzisiaj byla niezla burza z gradem...
 
Tak, lodowy deszcz. to taki, ktory natychmiast zamarza. Tym sposobem wszystko przykryte jest lodem. Galezie drzew lamia sie pod jego ciezarem...
-34°C dzis, ale od poniedzialku ma sie ocieplic i bedzie juz zaledwie -20°C :baffled:
 
Hej ja tylko na moment, napisze wieciej jak juz sie obudze na dobre.

Maz znajomej, ktory pracuje w glownej siedzibie elektrowni powiedzial ze braku pradu u tylu ludzi spowodowany mrozacym deszczem nie widzieli od 30 lat.

Jana szczescie prad caly czas mialam, pestka z tego co wiem tez, tylko neti pradu nie miala przez kilka dni i wlaczyli im dopiero pierwszego dnia swiat, na szczescie udalo im sie kupic generator wiec chociaz cieplo mieli.
Pewnie jeszcze takie zamieszanie poswiateczne i ponoworoczne u wszystkich, czesc ludzi ma wolne do 6 jak np moja ciocia, no i dzieciaki to pewne w szkolach maja wolne do 6 wiec pewnie stad ta cisza.
My tez zalatani, moj maluch myslalam ze chory bo przez dwa dni z goraczka i nieprzytomna spala na rekach z placzem ale jak na trzeci dzien pojechalismy do lekarza to jej energia wrocila i znowu chciala wszystko rozwalac, na szczescie juz niczego nie bylo slychac wiec powiedzial, ze moze to byl taki maly wirus, z ktorym ona sobie sama poradzila.

Co do temperatur to faktycznie lodowka, moze nie az -35 ale wczoraj to -20, chociaz u neti to pewnie jeszcze zimniej.
Do uslyszenia pozniej.
 
reklama
Hej witam i ja.
Po pierwsze szczesliwego Nowego Roku,zdrowka,spelnienia marzen i troszke pieniazkow wam zycze :-)
Luki dzisiaj wrocil do szkoly i rano nie chcial wstac ,wcale mu sie nie dziwie.
Generalnie swieta minely rodzinnie i spokojnie.Mezowy wyjechal od razu w piatek po swietach ,na sylwka bylismy sami.Wpadl do domu w czwartek i w czwartek juz wyjechal.Ja dzisiaj walczylam z odsniezaniem i odladzaniem samochodu,potem wzielam sie za szufle i musialam odniezyc przed domem.Pojechalam z Olivka do walmart na male zakupki,nie maja ice melter:szok: wyprzedane i chyba bede musiala pojechac do canadian tire ale czy tam maja nie wiem..Juz dawno takiej zimy nie bylo.
Kupilismy Lukaszkowi sanki pod choinke-takie z Polski ,prawdziwe (kanadyjskie by chyba po pierwszym razie popekaly) i je wczoraj testowalismy,dzieciaki mialy fun.W sobote jedziemy do water park wiec mam nadzieje wielkaaaaa ze dzieciaki sie nie pochoruja.Sorrki ze sie nie odzywam jakos weny brak:-(.
Neti jak sie czujesz?
 
Do góry