reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witajcie drogie Panie!

Ja tak na szybko życzyć Wam miłego dnia. Małe śpią, a ja szykuję się do pracki. Mam dziś na 9 rano. Już wdrożyłam się w ten cały kasowy interes i idzie mi to coraz raźniej ;-)

Przepraszam, że tylko tak o sobie. Wybaczcie mi. Pojawię się pewnie po południu, to pobędę dłużej :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie :-)
 
reklama
Hej dziewczyny

ja juz na nogach od 6 bo tez juz dzis poszlism do zlobka:tak::tak: ale zimno:baffled::baffled::baffled: Adas dzis troche marudzil ale mysle ze bedzie dobrze tylko ze ja ciapa nie zabralam mu rzec zy na zmiane na wszelki wypadek:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale mam nadzieje ze nie zrobi nic bardzo wodnistego:baffled::baffled:

jesli o chrzciny chodzi to my robilismy w mieszkaniu i byli tylko rodzine nasi chrzestni i chrzestni Adasia i 2 babcie ale nie robilismy w restauracji bo bylismy tydzien po weselu i duzoo jedzonka zostalo wiec trzeba bylo tylko ciasto dokupic i pare napojow:tak::tak:
ale jakbym miala robic tak cos robic gotowac to tez wolalabym jakas restauracje albo knajpke:tak::tak::tak:

Czekam z kawka na was dziewczyny:tak::tak:
 
Witam z ranka z kawusią
Maciuś już w szkole,ale mu się rano z łóżka wstać nie chciało,pomimo że wczoraj o 21 już smacznie spał:-)
Ferie się skończyły,więc pora wrócić do rzeczywistości.
Emilek jeszcze sobie smacznie śpi,a usnął o 19.30 bo wczoraj w dzień nie spał wcale.Przebudził się tylko rano jak Maciuś szedł do szkoły,przeszedł na jego łóżko i śpi dalej:-):-)

Miłego dnia życzę kobietki.
 
hey kobietki, dołączam się z 2 kawką :-)
Ola, robiliśmy w Pałacyku Zielińskich, ale to trochę po znajomości było pozałatwiane, więc i tak taniej policzyli. w cenie była sala, obiad, deser, kawa, herbata itp alkoholu nie było, bo ja na chrzcinach nie uważam.
asiulka zdrowiej :-)
Sol bidulo, trza było sok pomidorowy pić ;-)

no my się powoli do bawialni szykujemy, pogoda też się ładna zapowiada więc nie ma co w domu siedzieć ;-)
 
Joł!!!
Wracam po zjeździe... zgarnęłam 3,5; 4; 4,5; 5 :) także do przodu, jeszcze tylko 4 wpisy i ferie:) Wyobraźcie sobie że w ramach przygotowań do zjazdu odciągnęłam 6x 100ml pokarmu i ten mój mały żarłok wtrąbił 4 razy po 100:szok::szok::szok: W szoku jestem... I muszę znowu odciągać na kolejną wizytę na uczelni... Oczywiście młoda jak tylko wyczuła, że coś się świeci postanowiła dać matce w dupę... w nocy z soboty na niedzielę spałam 2,5h... Potem 2h jazdy do Krakowa, 8h zajęć, 2h powrotu... He he padłam o 21:sorry2::sorry2::sorry2:

My planujemy chrzciny w domu, może to i więcej roboty ale taniej i jak dla mnie wygodniej, jak będę chciała Marcelinę nakarmić czy przewinąć to pójdę do innego pokoju... A z tego co wyliczyłam to wychodzi mi 12- 14 dorosłych + trzylatka i dwa bobasy... Wersja minimum. Rozszerzona to + 4... Ale to jeszcze zobaczymy. Zresztą do czerwca jeszcze daleko, bo planujemy na czerwiec... Teraz jest zimno i kasy nie mamy, potem szwagierka ma rodzić więc tak do czerwca powinno się wszystko poukładać:)

Napiłam się wczoraj kawy... mówię Wam szał dupy...:p
 
a ja sie zaraz do urzedu wybieram zapisac sie na kursy ale tak mi sie nie chce na to zimnoooo wychodzic jeszcze rak sie ciezko chodzi w niektorych miejscach :no::no:

a dzisiaj musze odebrac malego ok 13 wiec musze sie zbierac pozalatwiac sprawy i jeszcze do lekarza ehhh :sorry2::sorry2:
 
e to Kamilka pracowity dzień, co ;-) ja dziś z młodą tylko na spacer, do bawialni, potem do babci bo by chyba umarła jakby prawnuczka nie przyszła, a potem z siostrą na miasto-studniówkę ma i uwidziała sobie kupić rękawiczki takie do łokcia...
ciacho kobito, dobrze że nie padłaś po drodze :-) a co do chrzcin, to fakt 12-14 osób to jeszcze się da, u mnie najbliższa rodzina to wyszło ok 25 osób..... nie wyobrażam sobie pomieścić tyle w domu i jeszcze latać koło wszystkich...
ps. Kamilka jakie są teraz kursy w urzędzie??
 
Hejka z rana - ja znowu nie wyspana - nie wiem co się dzieje :dry:

marla - na uczelni nie mają soku pomidorowego a ja okrutnie nie lubię pomidorów - tylko pomidorówkę w ostateczności :tak:

A ja dzisiaj miałam coś zrobić i za pierona nie mogę sobie przypomnieć :sorry2: Nakarmiłam dziecko, zaraz powieszę pranie, prysznic jak M wróci, i... no cholibka nie pamiętam. Zakupy jak M będzie wracał albo może lepiej nie tylko sama wyjdę :baffled: Mam chcice na sajgonki ale muszę dobre mięso kupić bo ostatnio kupiłam piersi z kurczaka - wybitnie świeże ale po ugotowaniu twarde jak pieron. Kurczak świeży ale stary. Chyba zrobię i zaproszę moją mamę bo jak była wczoraj to zasmakowała w moim kebabie a jak usłyszała o sajgonkach to się teraz doczekać nie może :-D A i mnie naszła ochota :-p Karola maruda o te piątki - czemu jej nie mogą wychodzić pojedynczo tylko czwórkami :confused::wściekła/y:
 
Asiulka - to daj znac co usg wykazało
Ciacho880625 - fajnie że tak ładnie ci je. Nie musisz sie martwić jak chcesz gdzieś wyjść
krlnk - i sol - to gdzie tak balowałyście? :-)
 
reklama
Hehe -w Santanie :tak:;-)

Dziewczyny te które nie miały dostępu do zamkniętego - zapraszam tam - dostęp już jest :tak:
 
Do góry