reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
:)ale mamy piekna pogode od rana slonce.......ups chyba zapeszylam bos ie chmurzy ale za to juz niebawem wiosna:)
przeziebienie mi juz przechodzi juz prawie zdrowa tylko pojawily mi sie od kataru pecherze pod noskiem:(boli:(
siedze dzis sama przez caly dzien.....iwonka a jak u ciebie co porabiasz?ja juz sobie spakowalam torbe dla bobasia i pakuje po malu dla siebie:)nie rozmawialam jeszce z mama mam zamiar zrobic to dzis jak zobacze ja na gg:)z mezem mielismy debte wczoraj na temat imion meskich bo nei wiemy czy chlopiec czy dziewczynka , a ze dla dziewczynki wybralismy to teraz dla chlopca ale bylo smiesznie moj maz juz sie poddawal i foszki strzelal bo on chcial imiona takie ktore wogole mi sie nie podobaja np:WLodek,Kazik a ja chcialam Huberta Mateusza KAmilka ;(po dlugich pertraltacjach zgodzilam sie na Aleksandra, chociaz wolalabym Hupcia no ale jak nstepny bedzie synus to dam Hupcio:)a dla dziewczynki wybralismy Amelia BArbara ale oczywiscie moj maz chcial Barbara , ale juz w rodzinie tyle BAs ze ja sie nei zgodzilam;)naszcescie juz po wybieraniu imienia a niby ze to takie latwe
 
tak była ładna pogoda, ja troche jestem słaba, bo maly mi plakal w nocy a pozatym sie odchudzam, fajne jest wybieranie imion, moj maz ogladal tv i ukazal sie facet z imieniem oliwier i jakos tak zostalo. Daj zanc co ustalilas z mama, moze potem bys my sie spotkaly. Mówię potem bo 21 bronie mgr i jetsem troche zestresowana
 
o a co studiujesz?gdzie?ja socjologie:)wzielam teraz tok indywidualny na dziennych czyli wlasciwie chodze kiedy chce...mama mi doradzala urlop dziekanski ale ja bym nie wysiedziala w domu...pewnie ze sie mozemy spotkac:)jutro planuje wycieczke do zeromskiego i wypytac sie o znieczulenie zo i o ta sale sam na sam z malenstwem:)
o to powodzenia na pewno ci sie uda ja dopiero zaczynam rok temu zrezygnowalam z jednych studiow i w tym roku rozpoczelam socjologie:)zaluje ze wczesniej nie zdecydowalam sie:)wiesz co iwonko ja chyba sie zdedyduje n to zniecuzlenie bo jak ostatnio bylam u mojej ginekolog i mnie badala to jak mnie zabolalo to jej mdlec zaczelam;] wiec boje sie ze moge nei wytrzymac a mdlenie w czasie porodu nic dobrego by nei dalo;]poza tym ja sie strasznie boje lekarzy ginekologow , jakis mam uraz i zeby mnie mogl jakis zbdac przejdzie zem na gehenne;]
 
Studiuję Marketing i Zarządzanie, Finanse. W Żeromskim nie chcą dawac znieczulenia , bo to chamuje akcje porodowa, mi dali na sam koniec kroplowke by bylo juz zle, ale nie martw sie ja tez mdlalam i dobrze ze byla mam ze mna odrzau pobiegla po polozne. moj maly urodzil sie z krwiakiem pod skornym, tak biedactwo sie meczylo, nie chcilo mi sie otworzyc ujscie i dlatego tyle meki bylo dla mnie i dla malego. A tak nawiazujeac do tej kroplowki, jak mi ja dali to faktycznie akcja porodowa mi sie zaczymala i byl horror.
Nie bierz dziekani bo jak bedziesz miala dzidzi to ci sie nie bedzie chcialo ani uczyc ani chodzic na studia, wysypiaj sie teraz duzo bo potem nie bedziesz miala kiedy, dzidzi duzo czsau zajmuje.
 
do KASI|_M
Tak między nami, moja mama powiedziala ze juz nigdy nie pojdzie ze mna na porod, biedaczka bardzo to przezyla (jednak jest matka i widziala cierpienie swojej corki, a nie mogla mi pomoc), nawet klekal przed polozna by jej dac pieniadze by mi zalagodzila bol, ale ona nie wziela, wiesz jak sobie to przypomne (moja mame) to teraz mi lzy naplywaja do oczu. moj maz tez mowil ze nie pojdzie ze mna na porod, a na tym opstatnim momencie (bo mama juz nie mmogla) byl, i bardzo sie teraz cieszy, trzymal mi glowe , gladzil mnie i powtarzal kocham cie.
Po tak cieżkiej nocy final i malutki lezacy na mojej klatce piersiowej, lekko poobdzierany, ale zdrowy, to bylo piekne i caly bol minal.
moj gg 2300716 :)
 
Kobitki alez nakreslilyscie wizje porodu :(
Mam nadzieje, ze ja bede przechodzic to jakos lagodniej?
Trzymajcie sie na tych studiach, lepiej nie brac dziekanek, bo pozniej trudno wrocic.
Powodzenia
 
:) wiesz co iwonka to ja jak bede w zeromskim podpytam o to znieczulenie bo powiem ci szcerze ze ja nawet przy przebijaniu pepka mdlalam;] w ogole jestem nadwrazliwa nawet jak lekko sie uderze to juz mi slabo:)eheh taka moja natura...a co jeszce smieszne jestem w 36tyg i przytylam od poczatku niecale 4 kg moja pani doktor zeby lekarze nie uwazali mnei zajakas chora bo wszytskie wyniki sa bardzo dobre to mi ttroszke dopisuje...taka mam dziwna urode jestem mala i moj metabolizm dziala tak .:)wiesz co bo ja mam jeszce namiar do poloznej z narutowicza bardxzo dobrej podobno i zastanawiams ie nad tymi dwoma szpitalami ...zobaczymy jk tu powiedza ze nie daja znieczulenia to pojde do narutowicza :dzieki za gg odezwe sie
 
hej ho:) a ja juro ide na usg;Di moze wkoncu sie dowiem czy moja pociecha to chlopiec czy dziewczynka:)ile emocji dzis we mnie:)[rzed jutrem eheh:)co slychac?ale cieplutko dzis co iwonko?:)fajnie masz juz ze sowim malenstwem mozesz na spacerki chodzic ja jeszce musze poczekac;] buziaki
 
reklama
Do góry