reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Będę twarda do końca i jeżeli tylko doktor przez przypadek nie ujawni płci dzidziusia to myślę, że pozostawię siebie i całe otoczenie w cudownej niepewności.
Teraz jest fajnie jak wszyscy zgadują. Zresztą zawsze istnieje ryzyko, że lekarz się pomyli, a tu człowiek sie tak nastawi, że może mieć problem z przestawieniem się :laugh:.
 
reklama
ok powiem:)tylko skad bede wiedziec ze to te bole?w ogole iwonka powiedz mi na ktora date sie lepiej nastawoic na termin z ruchow czy zmiesiaczki bo ja juz nie wiem ja sie bardziej z ruchow nastawiam , ale wkoncu wiesz duzej roznicy nie mam z ruchow 10 a z miesiaczki 16
 
Nie wiem ale mi sie wydaje ze z miesiaczki, bo ruchy zaleza od danego dzidziusia jakie jest energiczne. Ni każdy dostaje bóle, ale jak je dostaniesz to bedziesz wiedziec, ja dostałam takie bóle z tyłu pleców kilka razy az sie poplakałam, bo ja miałam bóle krzyżowe. Fajnie, że będziesz miała dziewczynkę, dziewczynki się lżej rodzą i szybko.
 
iwona ty mnie nie strasz!mnie dzis jak nigdy bolalo mozna by powiedziec bioderko kosc biodrowa i to tak strasznie myslalam ze padne....do tego jeszce moje bole u nog ale to od pogody na zmiane:)eheh ......A Amelka mnie tak kopnela w zebro ze az bylo slychac taki odglos uderzeniowy
 
TAKI BÓL NIE JEST JEDNORAZOWY, POJAWIA SIE CO 15 MINUT KILKA RAZY, PO TYCH BOLACH ZA KILKA DNI BRZUCH MI SIE STAWIAL, TZN. TAK TWARDNIAL I MALY STRASZNIE SIE RZUCAL, JAK NIGDY.

 
POD KONIEC CIĄZY TO MI RECE DRETWIALY A KOSCI CZULAM JAKBY MI SIE WYKRECALY I PUCHLAM, ALE W TEDY BYLO BARDZO CIEPLO I CISNIENIE MI SIE STRASZNIE PODNIOSLO NA 140 WIEC SPRAWDZAJ SOBIE. TYDZIEN PRZED DOSTALAM TAKA DEPRECHE,CHODZILAM I ZNICZEGO BECZELAM, ZE JAK PATRZYLAM NA MEZA TO GO NORMALNIE NIECIERPIALAM, MIALAM DO NIEGO WSTRET.
 
eheh ja mam dzis wisielczy humor bo sie wsciekam chce aby mzaz juz rozstawil dla Amelki lozeczko i meble do konca zlozyl a on ajak zwykle ze bez pospiechu ;/i jak tu sie nei wnerwiac?wysylam go po wiertare do sklepu zeby kupil bo juz mnie wnerwia;]nic nie moge porobic a tak mialabym juz lozeczko to nawrzucalabym tam posciel i materac a nie tak jak teraz wala sie wszytsko i szafy domknac nie moge;(eh......mnie na zmiane pogody tez kosci bola a wlasciwie kosci w nozkach...
moj maz to wymyslilz elozeczko dopiero jak Amelcia sie urodzi ...tylko ze bedzie mial wtedy tyle spraw!!!!!!!!!!a jeszce musze kupic do baldachimu stelaz i mnie wnerwia nie wpsomne o wozku;]od rana mis e plakac chce z tego wsszystkiego bo ja wole miec wczesniej naszykowane na spokojnie anei pozniej jeszce sie w czasie porodu martwic kiedy lozeczko i wozek;]
chyba przez ta pogode podniosl mis ie poziom agresji;Deheh .......moj aAmelka od kilku dni daje mi nawet pospac w nocy ale wdien mnie tak po zebrach kopie ze hoho
 
Kasia_m nie martw się,zdązysz ze wszystkim.Mój mąż dopiero po porodzie pojechał prosto ze szpitala kupic łóżeczko,a wózeczka jeszcze nie mam bo i tak z takim maleństwem na taka pogode jeszcze nie wychodze.Więc się nie denerwuj,napewno zdążysz ze wszystkim zanim mała się urodzi.
 
Hej!Jestem Ania-dla niektórych Hanusia.Wiele lat mieszkałam w Krakowie, właśnie w Nowym Bieżanowie.Od roku mieszkam w Zielonkach, koło Krakowa.Dnia 30.01.2005 r, urodziłam córeczkę Julcię.Jestem bardzo szczęśliwa.Waży juz ponad 5 kg, jak przyszła na świat warzyła 3680!
Pozdrawiam wszystkie mamy z Krakowa i okolic.
 
reklama
witaj Hanusia ;D !Ja mieszkałam w Wieliczce,a teraz w Batowicach-moze kojarzysz??Rodziłam 21stycznia w szpit.Narutowicza-a TY???Pozdrawiam serdecznie i witam wśród bywalców BabyBoom ::) P.S.Też mam córcię i też Julkę-waży ponad 5kg :o
 
Do góry