reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
mi tez ktoś mówił o simiradzkiego że jest ok, zresztą jak nic sie nie dzieje to chyba te trzy dni można przeboleć, szybko się zapomina :)
 
cześć, to ja nowa Hanusia z Zielonek koło Krakowa.
Prosze podpowiedzcie mi, gdzie mogę iść z moją JUlą na basen, dobrze by było gdyby woda była ozonowana.
Pozdrawiam,pa.
 
Hanusia piszę dopiero teraz bo chorzy wszyscy jesteśmy....szczególnie ja i Miloszek ...gorączka,katar itd.Szkoda mówić jeszcze gdybym ja nie była chora to jakoś bym to znosiła a tu ...mam gorączke 40stopni i mały też ..i marudzi okropnie :(


Na basenie to byliśmy w Herbewie,woda jest ozonowana,basen bardzo przyjemny,malutki,światło jest przygaszone(takie małe lampeczki).Byliśmy na zajęciach z instruktorem...fajnie babeczka prowadzi.....Jak chcesz to dam Ci telefon do niej.
Kobietki prowadzą zajęcia w Herbewie i w Rydygierze(tam też jest basen dla maluszków)
Słyszałam też że jest basen na Szuwarowej na Ruczaju,ale do Herbewa mamy bliżej.
 
my też szukamy baesenu i chyba na wiosnę zaczniemy chodzić do Rydygiera bo najbliżej, moja koleżanka chodziła do aqwa parku i mówiłą że super, ale nie wiem czy tam woda jest ozonowana
 
Witajcie poradżcie mi prosze
Mam termin na 7 sierpnia a do końca nie wiem gdzie będę rodzić.Jestem trosze podłamana.Byłam zdecydowana na Ujastek gdyż chodze do lekarza z tego szpitala który od początku prowadzi moja ciążę . ale teraz juz nie wiem. Dr wogóle nie interesuje się moją istotka .Największe znaczenie ma kwestia finansowa kolejna wizyta i opłata 70 zł za każdą. J estem teraz przeziębiona a on mi powiedział że mogę sie wszystkim leczyć.I po za standartowymi badaniami nic więcej mi nie zlecił. Nie wiem czy to jest dobry lekarz. Czy u was też było poddobnie ,czy lekarze jak się chodzicie prywatnie też traktują kobiety w ciąży jak przedmiot .A powinna być troskliwa opieka i chociaz życzliwe słowo Mam pytanie czy może któras nie dawno rodziła z was w tym szpitalu.Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.Bo może warto zmienić jeszcze lekarza. Moze macie jakiegoś lekarza któremu można zaufać. i nie jest nastawiony tylko na kasę.Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam Serdecznie Mamusię z Prądnika Czerwonego i przepraszam że nie pisałam ale dawno nie siedziałam na komp.Mieszkam w bloku na przeciwko Domu Starców na górce koło białego blaszaka miło mieć blisko sąsiadkę.
 
Kasandra zminiaj lekarza, nie mozesz zazywac wszystkich lekarstw szczególnie w I i II trymestrze
 
reklama
Kasanga ,też myślę że powinnaś zmienić lekarza,masz jeszcze czas na to , znajdź sobie jakiegoś lepszego , i niech od razu będzie z dobrego szpitala.
 
Do góry