reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

dzieki wielkie, troche sie uspokoilam, maly caly czas sie wierci wiec wiem ze jest dobrze( tylko czasem lapie sie na pytaniu moze cos jest nie tak). Jesli chodzi o mnie to jestem w leeds prawie od 2 lat, super masz corcie :-)
 
reklama
witam dziewuszki!
No to jak na razie same poterminowki mamy:-D

A ja dzis zrabana Lea zaczela wieczorem tak marudzic ze szok:szok: Myslalam ze jest zmeczona, bo usnela natychmiastowo. Ale w nocy tez mialam pobudke co 2-3 godz. Odzwyczilam sie juz!:laugh2: Nie wiem co jej sie stalo. Moze stres przedurodzinowy:tak::-D

A dzis wstala radosna jak skowronek. Za to ja padam. A jeszcze mnie czeka urodzinowe pichcenie:-(
 
reklama
witam dziewczynki my mamy gosci na dluzej za to mam troszke wolnego.Teraz Dominika przesypia mam od paru tygodni cale nocki wiec mam 12 godzin snu;-):-D szok co.
Mieszkamy na Bramley ponad 2 lata ,pare miesiecy mieszkamlismy na armley(nie podobalo mi sie:no:)
Narazie mamusie ,idziemy kozystac z pogody *wyjatkowej*
JUSTYNA trzymam kciuki.
PS.czy kiedys nie spotkalysmy sie?:dry:(jakos przypadkowo w autobusie)
 
Do góry