reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

czesc dziewczyny,wlasnie wrocilam ze szpitala mialam skurcze male i szkrab sie strasznie od rana napinal wiec dla wlasnej pewnosci pojechalam sprawdzic, wszystko super maly sie wierci, zrobili mi badania, i stwierdzili ze zaczely sie juz lekkie skurcze, tak wiec kto wie, moze dzis.( juz jestem spokojniejsza):tak::tak:pozdrawiam

MalenkaM jak patrze na zdjecie, to wydaje mi sie ze sie znamy, pewnie tak , leeds takie male.:-):-)
 
reklama
To na pewno Justyna już nie długo będziesz mieć maleństwo przy sobie:-). Trzymam kciuki żeby było szybko tak jak u mnie.
 
Justyna ja tez mam nadzieje ze to lada godzina:-) Trzymam kciuki!!

A my po urodzinkach. Wiecie co? tyyyyle sie narobilam. Sałatek chyba z pięć. 2 dni nad tym sleczalem bo kucharka ze mnie srednia a jeszcze tort mi sie zachcialo piec(calkiem znosny wyszedl;-)) I wiecie ze prawie nikt nic nie sprobowal?:-(

I teraz pewnie sie popsuje bo w naszej lodowce nawet polowa sie nie zmiesci. Echhhh... i po co bylo tyle roboty??:-(
 
czesc dziewczyny cos was nie widac :-)
bylam dzis u poloznej, jestesmy umowien na sobote do szpitala na wywolanie porodu, miejmy nadzieje ze jednak cos samo sie zacznie, pozdrawiam a co u was
 
Witam witam:-D

Ja dzis leze do gory brzuchem bo czuje z mnie chorobsko lapie:wściekła/y:nafaszerowalam sie profilaktycznie i buszuje po necie:tak: Nawet obiadu nie robie, bo zostalo tyle z urodzin, ze pewnie jutro jeszce bedziemy szamac

Pogoda taka beznadziejna, ze patrzac przez okno to len ogarnia:-( Nic a nic mi sie nie chce:zawstydzona/y:

Justyna, w jakim szpitalu rodzisz?
 
w LGI, juz lezalam w tym szpitalu i mam mile doswiadczenia mam nadzieje ze i teraz sie nie zawiode. Ja lece cos pogotowac, i odkurzec moze ruch sprawi, ze sie zacznie, jestem strasznie niecierpliwa( niestety), a tego torta to z checia bym sprobowala:-):-D
 
Słyszałam że ruch przyśpiesza poród. Ja naszczęscie nie musiałam stosować, wieczorem wziełam ciepłą kapiel, a w nocy się zaczeło.
 
dzien doberek

Jasmina, Oj biedny ten Twój Dawidek :-( Ale mam nadzieje ze wszystko okaze sie oki. To teraz jesteś sama ze odprowadzalas meza na samolot?

U nas nocka spokojniuchna, jak zazwyczaj:tak: Teraz gotujemy kaszkę i moze w koncu sie wynurzyma bo pogoda zapowiada sie nawet nawet.:tak::-)

A co u Was?
 
reklama
czesc dziewczyny
co tam u ciebie Jasmina juz dzis lepiej , jak synek? mam nadzieje ze wszystko dobrze:-)
Mi wczoraj odszedl czop sluzowy i od tamtej pory cisza, jedynie strasznie mnie juz boli krzyz i podbrzusze, ale brak skurczy( kazali czekac) jesli do soboty nie urodze to jestem umowiona juz w szpitalu na sobote na wywolanie , to tyle pozdrawiam, a gdzie reszta dziewczyn pozasypialy:-D
 
Do góry