reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Witam! Chętnie poznam obecne bądź przyszłe mamy. Osobiście jestem mamą miesięcznej Julii i narazie siedzę całe dnie w domu i strasznie się nudze. Jeżeli zagląda tu jeszcze jakaś mama w podobnej sytuacji, to proszę o kontakt. Mieszkam w Morley.
 
reklama
Witam,mam nadzieje ze ktos jeszcze tu zaglada :) Jestem mama 8mies Zuzi. Troche nam sie nudzi, bo wiadomo tatus pracuje i wiekszosc zajomych tez. Mieszkamy blisko centrum Leeds. Moze ktoras z mam mialaby kiedys ochote umowic sie na jakis spacer albo kawke??Pozdrawiam wszystkie mamy :-)
 
Witam :) Ja jestem mama 2 letniego synka i 4 miesiecznej coreczki.Jezeli dalej jestes zainteresowana moje gg4625260 Pozdrawiam
 
Witam

Mam do sprzedania troche rzeczy po mojej corce, kolyskem mate i duzo ubranek w rozm 0-3 za symboliczna cene. Mieszkam w bradford. Poprostu chce sie tego pozbyc bo nie mam juz gdzie tego chomikowac:)) Zainteresowanych prosze o wiad na priv:))
 
cześć jestem nowa na forum. Przyleciałam do Leeds ok. 3 tyg temu. Mam dwójkę dzieci w wieku 6 i 2.5 lat. Chętnie poznam mamy z Leeds i okolic
 
czesc jestem nowa na forum. Chetnie poznam tutaj jakieś mamy z dzieciaczkami. Sama mam synka w wieku 2,5 lat . Może pogadamy??? jestem na forum bądź pod gg 8072815
 
reklama
Cześć chętnie się spotkam. A na jakim LS mieszkasz?? Ja mieszkam na LS6 , zle poruszam się samochodem w przyszłym tyg będę bardziej mobilna, bo teraz mąż ma 1 zmianę. A ty gdzie mieszkasz, bo ja tutaj jestm dopiero od 3 tyg i nie bardzo jeszcze znam miasto
 
Do góry