reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

reklama
hej
znalazłam ten oto wątek i postanowiłam się do Was przyłączyć....niestety widze ,że watek trochę podupadł..
no nic moze jakimś cudem "ożyje";-)
za tydzień przylatuję z córka do Leeds....i tak zastanawiam się czy nie zanudzimy się tam...
 
hej
jej taka tu cisza...
ja naprawdę chętnie Was poznam....
kurczę pilis moze nacie jakies miejsca typu nasz " małpi gaj "albo cos w tym stylu w Leeds...
kochanie Leedstejki:) odezwijcie się
 
Hej Kama:)
milo ,ze sie odezwalas...obecnie mieszkam na Armley
wlasnie wczoraj widzialm tu wesole miasteczko....no ale niestety pogoda nie dopisuje....
ech ta angielska pogoda...
w sumie cieko cokolwiek zaplanowac...
na razie siedzimy w domku bo moja mala myszke cos meczy skarzyla sie wczoraj na bol brzuszka ,glowy i miala luzne kupki....
dzisiaj ma tylko luxne kupki ...mam nadzieje ze jej przejdzie...
dziwnie mi sie pisze na lapku bez polskich znakow...

szkoda ,ze tak tu cicho...
dziewczyny a moze orientujecie sie czy gdzies w poblizu jest jakis darmowy kurs angielskiego....bo ja choc zanm troche angielski to jednak czasami niewiele rozumiem ...dziwny ten angielski tutaj...
poz tym czuje sie ulomna nie znajac dobrze jezyka...na razie znalazlam co darmowego na necie...
 
hej Minia
ja tu zagladam i niestety nadal cisza...a szkoda...
byłam z moją małą kozicą :) w junglekids....było super ba!! nawet poznała nowa angielską koleżanke:)
dzieki bardzo Kama!!! za podpowiedz ....

do Jsapety nawet na gg napisałam ale cisza....nie wiem mozę dziewczyny już tu nie zagladaja....
 
reklama
hej dziewczyny! jak tylko bedziecie gdzies wychodzic to dajcie znac , ja jestem chetna i w sumie obojetnie mi jaki dzien byle to bylo w tygodniu :) w takim razie miejmy nadzieje do zobaczenia i odezwijcie sie to ustalimy cos bo pogoda juz zimowa prawie wiec taki indoor playground jak najbardziej bylby odpowiedni:)
 
Do góry