reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

hej mamusie co tu tak cicho no i widze ze jeszcze nie wszystkie dotarly ale mysle ze juz nie dlugo bedziemy wszystkie i tylko nowe mamusie beda dolanczac sie .

Mi sie okropnie nudzi dzis juz wszystko porobione w domku a w tej tv i tak nic nie ma .

A zapomniala bym wiecie co normalnie dzis przeszlam przez miasto i nikogo nie spotkalam to nie podobne do leigh heheh no ale kiedys musialo sie to wydazyc heheh buziaczki mamuski ide pobawic sie z coreczka :))

O i wlasnie moj M wraca wiec pewnie gdzies wyruszymy to sie nudzic nie bede pa pa
 
reklama
hej laseczki nie wiem czy czytalyscie ale dzis w nocy beda robione zmiany dotyczace wygladu i funkcji wiec moga nastopic jakies male problemiki w najblizszych dniach zobaczymy co wymysla heheh

A TU NADAL CISZAAAAA ;(
 
widac juz male zminy jak naprzyklad patrz na sam dol cos nowego juz jest


no i np Marzena piszaca sama dla siebie heheh i co siebie heheh
 
Podobno jutro ma ostro padac rano. Oby sie nie sprawdzilo. Wtedy bedziemy mogly sie spotkac w takim jednym miejscu na polowaniu:) juz obiecalam dziecku poranny spacerek hihi nawet sie cieszyla :)
 
Pogoda nie najgorsza!! Może jednak jutro rano ruszymy hi hi. Wiki właśnie wypadł mleczak, męczyła się z nim od tygodnia :-(. Ale pewnie zębowa wróżka przyjdzie i pocieszy:-). spokojnego wieczoru ;-)
 
kochane jak tylko bedzie to ja wam dam znac o 8 rano bo zerkne przez okienko i zaraz napisze a teraz zmykam do mojego M buziaczki pa
 
Chmurkitrzy, zebowa wrozka to ta ktora za zeba pieniadze pod poduszka zostawia? Fajny zwyczaj, zeby tylko dzieci same sobie specjalnie zebow nie wyrywaly ;) Jak ja bylam dzieckiem to nie bylo takich wrozek :(
 
reklama
Do mnie też zębowa wróżka nigdy nie przybyła :-( a jak mleczak się ruszał to brałam go na niteczkę, dalej zaczepiałam o klamkę od pokoju i popychałam drzwi :-) efekt szybki i skuteczny
 
Do góry