reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

Oooo pamietam ta metode na nitke :-) u mnie Tata pociagal za klamke, tylko ze nie za kazdym razem zab odrazu wychodzil :crazy: Zdecydowanie wolalam poczekac az sam wypadnie. Wiadomo ze pomagalo mu sie troche jezykiem :-D
 
reklama
Co do carbootu, to jestem bardzzzzooooo rozczarowana. Jak ktos nie byl, to nic nie stracil. Ja bylam i stracilam czas. No chociaz moge sobie powiedziec, ze bylam, zobaczylam i moge spac spokojnie ;-)
 
hej faktycznie lipa na tym carbudzie nic nie bylo normalnie szok oki uciekam na rodzinna wycieczke buziolki odewe sie jak wroce pa
 
Czesc wszystkim :) no my na carboot doszlismy dopiero po 10 i to byla szybka wycieczka.bylo 5 samochodow i to zostaly same z plytami albo jakimis gratami do majsterkowania. co do zebow to mi tez pare zebow na nitce zawisnelo ale wiekszosc sama wypadla ;)
 
hej mamuski my wlasnie wrocilismy Viki byla zachwycon a szczegolnie plaszczkami ktore nazywala cytuje hehhe ale duze ptaszki hehe .no ale niestety nie mam zawiele fotek bo moj M zapomnial naladowac aparat i wielka pupa bo sie tylko zezloscilam a takie widoki swietnie bylo takze zachecam bo warto dla dzieciaczkow wielka radocha .
 
Nie wiem czy pamietacie wiec przypominam, ze jutro jest AEROBIC dla dzieci. Sala w bibliotece na gorze. Zaczyna sie o 11, konczy 12. My idziemy pierwszy raz wiec nie wiem jak to tam wyglada.
Podobno dzieci maja niezla zabawe :-)
 
hallo mamuśki. Zębowa wróżka oczywiście była :-) Zostawiła tylko "piki" jak to Wiki mówi , o resztę drobnych mama na carboot potrzebowała :D . Ja poszłam tuż po 8 i trochę się obkupiłam :-)))) .Żadnej z Was nie spotkałam bo pewnie jeszcze w łóżeczkach byłyście hi hi. Może następny carboot będzie bardziej owocny dla Was drogie mamuśki :-) pozdrawiam
 
Witam mamy z Leigh,wlasnie do Was dolaczam dzieki naszej wspolnej kolezance Kamili,ktorej bardzo dziekuje za wyslanie mi stronki,pozdrowionka dla wszystkich ;o)
 
reklama
Do góry