reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

dobry wieczór . dziękiuje, Mam nadzieje ze Wiki jutro poczuje się lepiej i pójdzie do szkoły. Sara chyba gorzej bo strasznie marudzi więc chyba cos poważniejszego. Ja rano odprowadzam Sarę do znajomych a sama do collegu idę :D. Potem ja odbieram szybko obiadek bo tatuś z pracy przyjdzie ;-). Zanim się obejrzę czas Wiktorie odebrać, zrobić jej obiadek , poczytać i w końcu ok 18 wychodzę na aerobik hura :D, to nic że pot się będzie lał :-) Dziewczyny zapraszam to świetny relax , polecam , pozdrowionka
 
reklama
Witam wszystkich, jestesmy i my! Dochodzi 23.00 i czlowiek dopiero ma chwilke zeby do kompa usiasc!!!! A na areobiku w bilbiotece to my z Kaska bylysmy jakis czas temu ale srednio nam sie podobalo bo jeszcze nie chodzilismy wtedy i wszyscy dookola biegali a biedna Kasia siedziala i jadla te pilki bidoka. Sprobujemy za tydzien moze bedzie lepiej. A chmurkitrzy gdzie ty na ten areobik chodzisz? Pozdrawiam wszystkich!
 
wiem wiem jest juz pozno ale ja jeszcze na nogach .Witamy madziaikasia fajnie ze juz dolczylas no moze sie skusisz na kolejny tydzien bedzie nas wiecej to i malenka bedzie sie lepiej bawila mojej malej tez pierwszy raz nie za dobrze wyszedl bo ma teraz etap wstydzenia sie wszystkiego i wszystkich i oczywiscie obrazania sie o byle co ale miejmy nadzieje ze z tego wyrosnie hehe .Ja jak narazie na aerobik dla mamus sie nie pisze ale moze kiedys skorzystam zmusze sie hehe oki doki uciekam bo u mnie wszystkie spia hehe tylko ja ogladam sobie film ,,Nigdy nie mow nigdy "jakos mnie wciagnol chodz w oczach mam juz zapalki heheh buziaki do jutra mamusie


PS; a tak apropo ktora sie pisze na mala kawke bo ja jutro mam grfin pusty hehehhe zainteresowane piszcie heheh
 
Dzien dobry wszystkim! witam nowa na forum mame i malucha :) juz tyle sie osluchalam o tym aerobiku wtorkowym ze chyba sie wybiore ale dopiero w przyszlym tygodniu bo po wczorajszym przeziebilam sobie piers i skakanie na pewno by mnie wykonczylo ;) milego dnia wszystkim zycze :D
 
Dzindoberek o no prosze kasiaiola tak to bywa jak sie chodzi rozpieta po aerobiki dla dzieci chyba tak cie zlapalo domyslam sie heheh biedulko szanuj te wymionka hehhe. My wlasnie wstalysmy sobie a za okienkiem znow sliczna pogoda oby utrzymala sie przez caly dzien hehe oki doki uciekam zjejsc sniadanko pozdrowionka :)
 
Witam MagdaiKasia aerobik o kotrym piszemy jest w Sun Center na Wigan Road i zaczyna sie o 18.30 w kazy wtorek. Prowadzi to kobieta z duzym doswiadczeniem i daje niezly wycisk. Sesja kosztuje 1.50. Naprawde warto.
 
Ja bym bardzo chciala sie przejsc na ten areobik dzisiaj ale to raczej nie mozliwe dopoki moj szanowny malzonek nie przestanie jezdzic do Leeds i wracac do domu o 20.00. A tak mi brakuje ruchu, kiedys to i na areobik i na basen i jogging sie uprawialo. Stare dzieje..., no ale nie ma z kim dziecia zostawic niestety. Kasia jak ci sie udalo ta piers przeziebic he? Ja raz mialam zator nie wiem czy to to samo ale jesli tak to wspolczuje.
Do Marzenki na kawke chetnie bym skoczyla ale za duzo spraw mam dzisiaj do zalatwienia i jeszcze znajoma po poludniu przychodzi ale innym razem na pewno wpadne.
 
Co prawda z golą piersia nie biegalam ale wystarczylo na chwilke nie zapiac kurtki tuz po aerobiku no i stalo sie.mam nadzieje ze do jutra minie i nie bedzie potrzebna interwencja lekow :) z tego co wiem to bol jest porownywalny miedzy zapaleniem a zatorem.
no coz ja juz po spacerku - pogoda super i jak sie nic nie zmieni to pewnie jeszcze na jeden spacerek sie udam.
ps jak ktos jest fanatykiem pepsi jak moj Artek to w lidlu jest promocja i kosztuje 0,78 :D
 
witam Madziaikasia ja serdecznie zaprszam milo by bylo :)
my dzis tez bylysmy na spacerku mala pobiegala przed biblioteka a pozniej poszlysmy sobie poczytac ksiazeczki mala az nie chciala wychodzic hehe a teraz bedziemy ogladac majke razem objadajac sie lodami hehhe a niektore mowia ze nie pisza bo nie ma o czy ja tam zawsze znajde jakas bzdure zaby se popisac niektore to maja problemy heheh ;P
 
reklama
Do góry