reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

Z tym apetytem to ciężki temat, bo w dzień jak zjem za dużo to źle się czuję, ale nadrabiam nocami. Mam nadzieję, że później wczystko wróci do normy. Dzień do jedzenia, a noc do spania :-) Nie wiem jakie Wy miałyście początki ciąży ale ja ostatnie 3 tygodnie to spędziłam na sofie z miską obok. Dopiero od paru dni mam spokój. Może już zaczyna się ten lepszy etap, mam taką nadzieję. Tylko to wstawanie w nocy jest uciążliwe, zwłaszcza jak idę do pracy na 6.45 bo wtedy jestem taka niewyspana.

A z tym wzruszaniem się na filmach to mam tak samo. Mój mąż zawsze się ze mnie śmieje i mówi "jaki ryczek"

 
reklama
Witamy Was serdecznie mamuśki...:-) Nareszcie dotarłyśmy!!! Wczoraj nie zdążyłam dołączyć ....choć bardzo chciałam, zrobiłyśmy sobie z Zuzią wypad do wielkiego miasta późno wróciłyśmy....później zrobić obiadek...i tak minęło.
A dziś znajoma potrzebuje pomocy ....trzeba pomóć :tak:więc do koścIOŁA na herbatkę z Zuzikiem nie wpadnę w tym tygodniu...
Pozdrawiamy Wszystkie mamusie i ich pociechy.....
A teraz zmykam i wracam do swoich zajęć....Odezwę się wieczorkiem .....miłego dzionka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej sasiadko! Juz mialam wpasc sie przywitac po "kosciele";-) ale Kasia juz byla tak glodna i spiaca ze musialam leciec prosto do domu. Ale jak sie wyspi to wpadne sie przedstawic i pokazac no i moze sie umowimy wkoncu. A teraz lece jakis obiadek sklecic zanim sie dziec nie obudzi. pa!
 
Fajnie, ze mamy ten "kosciółek". Dzieci poszaleja, my pogadamy. Mam nadzieje, ze tego nie zlikwiduja tak jak angielski. Zobacza, ze Polki opanowaly grupe i zamkna interes ;)
 
hej my dopiero teraz wrocilysmy ja jestem padnieta hehe. Fajnie ze dzis bylo nas tak duzo chodz nie w calosci heheh
Mam chwilke czasu bo malej kupilam pieczatki i mi tu sie cichutko bawi a dzis tak mnie glowa rozbolala ze szok moze przez ten wiatr .

A cosie sie tak rozproszyly szybko ze zadnej nie znalazlam pozniej heheh oki uciekam bo pranie trzeba wywiesic hehe odezwe sie pozniej buzka :)))
 
No ! w koncu zasiadlam do kompa i moge troszke popisac,ale mam leniucha nic mi sie nie chce,pewnie jak zwykle od rana wlacza mi sie trybiki i bede sprzatac jak szalona:laugh2:,a tak lubie najbardziej bo nie ma nikogo w domciu oprocz mnie i Gabrysia a z nim da sie popracowac:tak:,jak juz sie naje to lezy na lezaczku i zajmuje sie swoimi zwisajacymi zabawkami lub spi,dobre dziecko:-),no dobra nie przynudzam,wpadne pozniej na stronke;-).
 
Hej dziewczyny, ktora poda przepis na szybka i dobra salatke ? Mam smaka na cos nowego :) Checi sa a pomyslu brak. Chetnie wykorzystam sprawdzone przepisy :) Z gory dziekuje.
 
reklama
Wiesz co mysle i mysle :confused: ,i nic mi do glowy nie przychodzi jesli chodzi o cos szybkiego,a propo dzieki Livi,Chmurkitrzy i Myszavik za zaproszonka:tak: pozdrawiam:-p.
 
Do góry